Skocz do zawartości

Żuławy wiślane, Wyspa sobieszewska


majsterPK3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem pasjonatem Histori,militariów itd. jak my wszyscy na tym portalu, mieszkam w Przejazdowie koło Gdańska, niedawno kupiłem moją pierwszą wykrywkę przetestowałem ją już na wyspie Sobieszewskiej i choć dużo tam się działo to strasznie zryte są te lasy i nic ciekawego nie znalazłem, może ktoś z was podpowie gdzie w tych rejonach warto kopać, albo ktoś z was szanownych kolegów zaproponuje wspulny wypad, z chęcią się wybiorę pod okiem doświadczonego ODKRYWCY i zdobęde nowe doświadczenie, mój adres mejlowy jest w rubryce poznajmy się, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z was naprawdę nie interesuje się historią tego regionu? niema tu nikogo z tej okolicy? sami wolni strzelcy? może ktoś z was podpowie gdzie warto szukać a jakich miejsc unikać podzielcie się informacjami, i nie chodzi oto by podsunąć pod nos miejscówki w których pełno skarbów, mam kilka ciekawych miejsc na oku o których nie chcę pisać otwarcie, może ktoś z was zechce połączyć siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dziękik za cynk wybiorę się w niedzielę bo pogoda dopisuje, jak jesteś z okolicy to możemy razem pokopać, mam jeszcze jedno pytanie może masz rozeznanie na temat prawnej strony kopanaia na wyspie słyszałem i czytałem rużne żeczy na ten temat że niby niewolno kopać na terenie całej wyspy bo można trafić na masowe groby, a jak chodzisz po lesie z wykrywką i trafisz na straż graniczną to zarekfirują ci sprzęt jak to jest wiesz coś w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś na rozpoznaniu terenu, tak jak pisałeś po drugiej stronie drogi prowadzącej do orla, niema śladów eksploracji poza dziurami po bursztyniażach, jutro ruszam w teren z wykrywką w rejonie tego lasu pomiędzy drogą DW501 a kanałem, na polach za kanałem raczej niebende prubował bo widać że są obsiane a jeszcze mnie jakiś gospodaż widłami przechrzści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te , Majster , zacznij od zakupu słownika ortograficznego. Jak go zgłębisz i posiądziesz tajną wiedzę na temat języka polskiego wtedy odpal komputer , forum O i się wpisuj. I nie pisz że masz kwit na dyscośtam. Tylko napisz że masz zaświadczenie lekarskie na posiadanie lenia i na brak szacunku dla Tych co starają się Ciebie czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie