Jump to content

Rutus Argo ver 3,0


arkadiusz79

Recommended Posts

po pierwsze jak śmigasz za militarką to dyskryminacje ustaw na -60 minimum -40 bo inaczej sporo militarki wycinasz no i przy okazji żelaznego zlomu jak ustawisz +30 to wycinasz całe żelastwo ale i min małe srebrne monetki zlote łancuszki obraczki pieścionki itp za wysoko ustawiasz dyskryminacje ja jak chodze w dynamiku ustawiam na -10 i kazdy powtarzalny sygnał trzeba kopać jak za militarką -60 i mix do tego
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Witam,
mam Garretta ACE 250 i chcę sobie kupić Rutusa ARGO. Z tego co czytałem to raczej opłaca się go kupić, ale mam pytanie do jego posiadaczy, a dokładniej ile zajęło wam ozpracowanie" tego sprzętu. I jeszcze nie za bardzo rozumiem tą regulację do gruntu i dyskryminację.
Z góry dzięki.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz się przesiąść na ARGO to mogę polecić, miałem, teraz nawet mój brat lata z V 3.0, jest naprawdę zadowolony, ja zresztą też byłem, jest głęboki, a jeśli chodzi o trudność obsługi, to akurat o to się nie martw, parę godzin i będziesz już sporo wiedział o obsłudze, reszta to tylko praktyka.

Grunt to instrukcja obsługi, jak się komuś nie chce poczytać to później są problemy.

Nie wiem skąd taka opinia o ARGO, że jest trudny w obsłudze? Już nie w jednym temacie o tym słyszę.
Link to comment
Share on other sites

O używkę ciężko, kolega szuka już dłuższy czas i ceny za używki są chore, za V 1.0 czasami wołają 1500zł, a nowa V 3.0 1850, brat jakiś miesiąc temu kupił nowego o Rutusa za 1650zł.
Radzę kupić nowego, bo jak dla mnie używki się nie opłaca.
Link to comment
Share on other sites

DD na drobnicę, CC np. na zaśmiecony teren, jest stabilna i dokładna, identyfikacja jest dokładniejsza.

DD bierze szerzej i przez to mniej też miniesz, szybciej przejdziesz placówkę, CC wolniej, dokładniej.
Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie, jak jest tam z rozpoznawaniem wielkości? W moim ACE 250 jeśli przycisnęło się taki duży guzik to mniej więcej można było określić wielkość przedmiotu. W Rutusie też jest coś podobnego? Chodzi o to, że jeśli lubię na metal pochodzić to żebym nie kopał cały czas za jakimiś odłamkami czy drucikami.
Z góry dziękuję
Kamil.
Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym ACE? Wielkość przedmiotu ci pokazywał? W Argo nie ma czegoś takiego, chyba że chodzi ci o pinpoint to wtedy oczywiście że ma, i nawet pokazuje na jakiej jest głębokości.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information