Skocz do zawartości

Sukno


MAB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Na prośbę kolegi zamieszczam informację o zbieraniu chętnych do wspólnego zakupu sukna mundurowego.
Przedsięwzięcie jest całkowicie niekomercyjne, ale z racji tego że minimalna ilość zamówienia wynosi aż 250 metrów to zakup przez jedną osobę staje się niemożliwy.
Sukno o którym piszę jest możliwie najbardziej zbliżone wykonaniem oraz kolorem do przedwojennego polskiego sukna produkowanego po 1936 r.
Sukno mundurowe khaki (melanż) ma gramaturę 620 i szer. nie mniej niż 142cm, sukno płaszczowe khaki (melanż) jest w gramaturze 850 i szer. nie mniej niż
142cm.
Wkrótce postaram się podać więcej szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Koledzy,
mam podobną sprawę jak w temacie z tym że inicjatywa nie jest związana z kolegą MAB-em!!!
Piszę w tym temacie żeby nie robić dodatkowych wątków na forum.

Proszę o kontakt osoby zainteresowane zakupem sukna mundurowego koloru ciemny khaki. Gramatura 620g/m2, szerokość 150cm. Sukno jest z przeznaczeniem na mundury.
Kolorystyka jest bardzo zbliżona do sukna używanego do 2010r. przez Janika z Bydgoszczy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym zakupem to proszę o kontakt na maila: makul11(małpa)wp.pl albo na numer telefonu 609 820 526. Niestety muszę zamówić około 35-40mb i samodzielnie nie dam rady.
Pozdr,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam,
Jeśli któryś z kolegów byłby zainteresowany wspólnym zakupem sukna w Bielstylu - proszę o kontakt jak w poście powyżej.
Chcę zamówić takie samo sukno mundurowe - tylko brakuje mi kilku chętnych na dokończenie zamówienia.
Pozdr,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie