Skocz do zawartości

Takie tam szweja kopanie 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jako że dziś druga zmiana a pogoda sprzyjająca to postanowiłem troszkę pospacerować po polu co byłem na nim ostatnio.Już na dzień dobry dostrzegłem że konkurencja nie śpi i ktoś buszował po polu dzień przed, ze smutkiem zacząłem spacer,a to kilka drobiazgów zebranych po konkurencji;)i mały apel z tego miejsca ZAKOPYWAĆ DOŁY BO TO CO W LASKU ZOSTAŁO WOŁA O POMSTĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako że w zeszłą niedziele zrobiłem się o rok starszy co nie znaczy odrazu mądrzejszy:) i korzystając z zaproszenia kolegi to spakowałem szybko co trzeba(Proxi, łopatka dużo wody ognistej)i w drogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto miejsce spacerku i delektowania się pyszna wodą święconą ,sad sąsiada kolegi który wspominał dziwne zainteresowanie byłych właścicieli tym skrawkiem zieleni. A jako że dobrze sąsiady żyją to z zaciekawieniem pospacerowaliśmy po tym pięknym sadzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pod blacha nie było nic;) ale emocje nie do opisania,a jako że woda święcona lała się dość mocno to sąsiad przypomniał sobie o starych medalach dziadka,długo nie czekałem i po otrzymaniu pozwolenia na buszowanie po strychu postanowiliśmy go poświęcić;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie