Skocz do zawartości

Spotkanie w Towarzystwie Przyjaciól Sopotu


oksio

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na tym poligonie. Nawet meteoryty" się znajdują, tylko jakieś aluminiowe i powyginane :) Na niektórych nawet zachowała się farba.

Oczywiscie piszę o kawałkach blach z nieudanych startów V2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam Wszystkich
Dzwonił wlasnie do mi=nie Oksiński i prosil o wrzucenie postu....Wlasnie strażacy dogaszali jego chate, wiec zwraca sie o pomoc do Nas wsszystkich!!!
Ludzie!! Pomożecie??- Pomozemy (chyba?? ;))"
Trzeba sie zgrac i pomoc mu zrobic porzadek
Pozdrawiam
Heruss
PS. Zbszek mozesz na mnie liczć daj tylko cnk kied i gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
jakos nie wierze ale znajac ciebie Marcin, wydaje mi sie, ze raczej bys sobie z takich zeczy jaj nie robil...........
wiec jedyne co pozostaje to Co?, Gdzie?, Kiedy? ( moje mkozliwosci nie sa wielkie ale wszyscy napewno mozemy wiele!!! )
Pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było podpalenie straty są małe ale roboty durzo spaliły się drzwi od piwnicy i daszek nad wejściem zaczynam jutro o 13-tej od schodów i magazynu bo do czwartku mam tam mieć czysto .jesteście Wielcy pomoc się bardzo przyda!!!
w środe zaczynam o 8 i jadę do oporu.adres al niepodległości 787/8.
pamiętajcie o sobotnim wypadzie .
pozdrawiam !!!
oksio





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wodzu :) jutro moge wpaść po 17 - niestety do tej mam szkołe :( a w środe niestety - wycieczka szkolna - intergracyjna... wiec jak jutro ok 17 bedzie jescze cos do roboty to sie stawie . Mam nadzieje ze nie masz bardzo duzych strat ....

Wodzu Jesteśmy Z Tobą!!!!!!
Pozdro -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
wlasnie mialem zadac to samo pytanie: jak wyglada sprawa ze sprzetem ??? ( moge wykolowac jakies mlotki, łomy, pily... co potrzeba??? a jakas pala tez sie znajdzie na tego sk.........., ktoremu tak sie w glowie przewraca-szkoda tylko, ze niewiadomo kim jest :)
Ps. bede po pracy- 14:30 max 15:00 w srode ( jesli bedzie potrzeba ) ta sama pora
Pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Bede z rana na 90% w srode w ubiorze galowym" co by sie nie ubrudzic hehe.
Do zobaczyska
Heruss
PS.uprzeddziłem dzisiaj i wybadałem teren naszej sobotniej wyprawy, mam nadzieje ze zaden Kaszeb nas widelkami nie przeciagnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W sobote 11.09 rano o 8.00 spotykamy sie na przystanku PKS w Tuchomku po prawej stronie patrzac w strone Żukowa.
W razie jakichś pytań moj tel. 504 079 557 lub gg 7113534
Z przstanku poprowadze dalej w pola, las " ;)
Pozdrowienia
Heruss w sensie Marcin ;)
PS. ja jade z Karwin mam 4 miejsca wolne jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie