Jump to content

Forst - Zasieki


maras

Recommended Posts

Witam będę w okolicy i z chęcią bym pochodził z wykrywką wiem o fabryce ... ale może ktoś obeznany z terenem zdradzi coś więcej i czy warto ( uważam że zawsze warto ) i czy koniecznie po fabryce :)
jak coś przyjmę info na maila :)
za pozytywne rozpatrzenie prośby z góry dziękuje ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cześć.
Kręciłem się trochę po Zasiekach i co ci powiem teren dość mocno spenetrowany , teren dawnej fabryki odwiedziłem może dwa razy i na pusto wróciłem z niego. jak dla mnie najlepszym miejscem są lasy otaczające Zasieki ,fabrykę tyle że trzeba się zdrowo nadeptać żeby coś trafić.
No i władze leśne zaczęły poszukiwaczy przeganiać i ja im się w cale nie dziwię bo nie wszyscy kopacze dołek po sobie zakopią czy śmietnik co go rozryli w ten sposób tylko palą miejscówki gdzie można było by się pokręcić.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam, podepnę się troszkę pod temat. Kolego co kopiesz na Forscie i masz w zwyczaju jeść cukiereczki RAKI i serek Camembert z bananem KU@#$% jak kopiesz to pozostaw po sobie porządek te kratery co po sobie zostawiłeś świadczą tylko o twoim poziomie mam nadzieję że straż cię dupnie i dostaniesz WYSOKĄ nagrodę za swoje zdolności.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jagnah - kolego nie wiem do kogo to pisałeś?.do mnie czy do założyciela postu , jeżeli chodzi o mnie to skąd możesz wiedzieć ile razy byłem w okolicach Forstu i jakie miejsca odwiedzałem? Co do Straży Leśnej miałem przyjemność rozmawiać z nimi i jakoś twoje morzenie się nie spełniły.
Z resztą to forum nie jest miejscem do przekomarzania się
a pisząc takiego posta pokazujesz że twój poziom inteligencji nie jest zbyt wysoki .
Link to comment
Share on other sites

Pisał to do jakiegoś bezmyślnego poszukiwacza, który kopie w tych rejonach i je Raczki z serkiem camembert i bananem. Po prostu taka odezwa, że jak to przeczyta to się na drugi raz zastanowi.
Link to comment
Share on other sites

Kolego NUB CYT. a pisząc takiego posta pokazujesz że twój poziom inteligencji nie jest zbyt wysoki ." Raczej pokazałeś Ty go bo z tego co pamiętam czytania z zrozumieniem uczymy się już od przedszkola..!! Jak napisał kolega Tuszek, bezmyślny hmmm posunął bym się dalej, może jak by saperka po łbie dostał to by się OPAMIĘTAŁ i syf po sobie zakopywał.
Link to comment
Share on other sites

no i niesamowicie porozrzucane puszki po piwie nawet pozakopywane...jak dorwę to przetrącę saperką...co niektórzy to śmieciarze no i dołki niepozakopywane jak bym był leśnikiem to tez by mnie krew zalała ...wracając do meritum tak teren złażony na fabrykę nie wchodzę...penetruję okolice miasta za kolorkami choć myślałem by ją odwiedzić...efekty marne ale nie tracę nadziei bo teren bardzo ciekawy....
Link to comment
Share on other sites

Teren jest systematycznie robiony od kilku lat ale tyle co tam łażę to takiego syfu nie widziałem ja rozumiem zdarza się dołek po sobie nie zakopać dziura na szpadel OK ale dziura 2x3 i głęboka na 1m to jest lekkie przegięcie. Szczerze miał bym to gdzieś ale co jakiś czas jestem na Forscie i nie chce przez takiego barana mieć kłopoty.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information