Skocz do zawartości

rakieta v-2


PAK36

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jacek1 nie chcę tutaj wywołać kłótni. Tak na prawdę nie mamy zbytnio o co się sprzeczać.

Kolega PAK36 chce wykonać model/makietę to technicznie ułatwia wykonanie bo ma zasadniczo wyglądać jak oryginał a nie działać jak on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest moim zamiarem wywoływanie kłótni. Ja po prostu staram się uzmysłowić skalę trudności takiego przedsięwzięcia, szczególnie, że w pierwotnej wersji kolega pisał o modelu w skali 1:2.
Każdy, kto widział V-2 z bliska, szczególnie własnie te ebechy", zdaje sobie sprawę, że zrobienie modelu samego silnika z oprzyrządowaniem, to jest to zadanie na kilka ładnych lat.
Reasumując uważam, że branie się za bary z tematem robienia otwieranego modelu z ebechami" w tej skali, to zadanie niezwykle trudne, z grupy prawie niewykonalnych. Oczywiście życze wytrwałości i doprowadzenia do realizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto sie skontaktować z Andrzejem. Kończy właśnie V-1 w skali 1:1, na pewno podpowie cos rozsądnego.
http://picasaweb.google.com/111284570399120241077/MojaFi103V1FZG76ZdjeciaZBudowyReplikiNiemieckiegoPociskuZIIWS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie