Jump to content

Wsparcie dla poszukiwacza w konkursie BLOG ROKU 2011"


Frozzer

Recommended Posts

W zeszłym roku przegapiliśmy głosowanie na najciekawsze polskie odkrycia archeologiczne, dlatego odkryty przez poszukiwaczy skarb spod Iławy (konkretnie z Mózgowa) zajął dopiero drugie miejsce w plebiscycie Archeowieści".

W tym roku jeden z autorów odkrycia - Michał Młotek (nick na forum: promethidion; pasjonat historii, poszukiwacz skarbów, autor jednego z tekstów w pierwszym numerze Archeologii Wojennej") startuje w konkursie BLOG ROKU 2011 w kategorii Moje zainteresowania i pasje". Do udziału w konkursie, organizowanym przez onet.pl, nominowany został jego blog fabryka-historii.pl.

Kto zechce zagłosować, szczegóły znajdzie na blogu pod adresem fabryka-historii.pl lub wydarzeniu na facebooku: http://www.facebook.com/events/196952427068567/

Fabryka Historii" istnieje od stycznia 2011 roku. To aktualnie jeden z ciekawszych blogów historycznych w kraju, zawierający relacje z poszukiwań i opisy znalezisk. W 2011 roku odwiedziło go ponad 132 tysiące użytkowników z całego świata. Wśród nich byli nawet pasjonaci historii z Senegalu, Ugandy, Iranu, Tajlandii i Malezji. Przez rok fabryka-historii.pl opublikowała prawie 800 wpisów. Zanotowały one ponad 215 tysięcy odsłon.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information