Skocz do zawartości

rekonstrukcja 3 Dywizja Strzelców Karpackich


Rekomendowane odpowiedzi

HIWI
Na boga,nikt tobie nie opisze munduru 3DSK na rekonstrukcję walk o Tobruk bo sam po dziesięciu latach sympatyzowania z tym tematem takiego nie znam.A wierz mi dziesięć lat temu ja jak i inni rekonstruktorzy mieli bardziej pod górkę ze zdobywaniem wiedzy jak i kompletowaniem munduru.
Teraz masz wszystko jak na talerzu a nie chce ci się poszukać na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polandfirsttofight.com/uniformes.php
Tutaj na jednej stronie masz zarówno mundur 3DSK jak i SBSK.
znalezienie tych linków zajęło mi dziesięć minut więc o co Ci chodzi zakładając taki temat to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getry/spinacze - lepiej kupic oryginalne, nadal sa dostepne i tanio. Podobnie inne P37 (no chyba ze ktos jest wielkiego rozmiaru).

Nie wiem czy poprawila sie jakosc WPG (oporzadzenia), ale jak je ogladalem jakis czas temu, to na pierwszy rzut oka bylo widac ze to kopie (material, okucia) - tandeta.

Po za tym na pustynie to i owijki pasuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne bitwy" to pewnie front włoski. HIWI czy przed napisaniem posta na tym forum zaglądałeś na jakiekolwiek forum grup PSZ? Tam masz gotowe odpowiedzi na swoje pytania, porównanie cen, produktów i namiary na producentów (również tych niekomercyjnych w Polsce).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie