Jump to content

Garrett GTI 2500 z przystawką


rotsen5

Recommended Posts

przystawka,czyli two-boks,pracuje w trybie allmatal.efekty są takie że jak operator ma przy sobie saperkę lub pęk kluczy w kieszeni albo monety,to odzywają się nietypowe sygnały i nie wiadomo o co chodzi,czy wykrywacz namierzył cos pod ziemią,czy też odzywają się kieszenie lub saperka.taki zestaw pomija drobne przedmioty i trudno tu mówić o kolorze w postaci pojedynczych monet.
Link to comment
Share on other sites

Wiadomo że przy takim czymś nie wolno mieć nic metalowego saperka z daleka albo pomocnik z saperką to samo jest z TM808 i tp. Chodzi oto czy GTI 2500 dzięki przystawce większe przedmioty głębiej a po zmianie na cewkę drobnica jak by dwa w jednym. Czy lepiej mieć TM808 i coś osobnego na drobnicę kiedy masz chęć na plażę lub starą drogę.
Link to comment
Share on other sites

jakie badziewie???.aby prawidłowo działała,trzeba spełnić kilka warunków.po pierwsze trzeba mieć i przeczytać instrukcję do niej[to nie to samo,co istrukcja do wykrywacza gti2500]. po drugie,mocowanie sond do belki nośnej,nie może mieć najmniejszych luzów[bo wykrywacz będzie się wzbudzał].po trzecie-trzeba dostroić ten zestaw do gruntu.po czwarte-nie macha się tym zestawem,tylko idzie się spokojnie,utrzynując stały dystans nad powierzchnią gruntu.
Link to comment
Share on other sites

Miałem pewien czas tą przystawkę jednak zrezygnowałem z niej ponieważ przez dzień jak wykopałem 5 dziur i je zasypałem to nic więcej się nie chciało wykopując blachy z piecowisk na 2 m albo głębiej. Zasięg to ma konkretny, ale oczywiście nie na drobnicę.Uważam, że przez możliwość podpięcia przystawki czyni go najbardziej uniwersalnym wykrywaczem.Pzdr
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information