Skocz do zawartości

Grupa Silesia Exploration VII Zlot Kwiecień 2012


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Ogłaszam rezerwacje poczynione terminy potwierdzone,koszulki w druku..............
Ze smutnych informacji Wróbla śpiewaka naszego niestety najprawdopodobniej nie będzie choć istnieje cień nadziei ,trzymamy kciuki ....
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolegów przepraszam was że się nie odzywałem ale mam teraz dużo spraw na głowie i na nic czasu nie mam :( co do wyjazdu to raczej szans nie ma , ale zawsze istnieje szansa. Torba postaram się do ciebie odezwać w tej sprawie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
zmieniłem miejsce naszego zakwaterowania ,oczywiście z myślą że tylko na lepsze okolica ta sama 500 metrów dalej ,logistycznie też powinno być nieźle ,link jak ktoś zainteresowany na maila
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Silesia Exploration życzy całej swojej ekipie i wszystkim tu zaglądającym wesołych świąt i wszystkich tych pierdół z tym związanych,chłopaki do zobaczenia we wtorek wszystkie namiary przekaże wam smsem my niestety dotrzemy dopiero wieczorem Marek mniej więcej wie co i jak
pozdro
Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odrodził się drugi Feniks ? Bo Saki jeszcze trzy dni temu miał nogę w gipsie i jego wyjazd był zagrożony ! A co za impreza by była bez tych dwóch Feniksów" ? Proponuję Wam za karę kąpiel w rzeczce i picie z turystami :))))
Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje integracja jak zwykle pełną gębą ,może nawet zbyt pełną :) do zobaczenia na jesieni informacja o dokładnym terminie w lipcu ,mam nadzieję że wszyscy dopiszą może będzie więcej miejsc jeśli ludziska zdecydują sie na namioty
pozdrówka
Rafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie