Skocz do zawartości

Grupa Silesia Exploration VII Zlot Kwiecień 2012


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Silesia Exploration zaprasza na kolejny wiosenny siódmy już zlot ,planowany termin imprezy od 4-8 kwiecień 2012 lub 11-15 kwiecień 2012 zapraszam głównie przyjaciół z poprzednich imprez, nowe towarzystwo niewykluczone ale po poprzedniej aferze zostało wszystko mocno obostrzone ,nie podajemy żadnych informacji na forum wszystko na priv .Chłopaki fota dla przypomnienia oto prawdziwe oblicze polskiego poszukiwacza :)
liczymy na pełny skład
Pozdrawiam
Rafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witaj
dlatego podałem dwa wstępne terminy do dyskusji ,ale odzew jest większy za tym od 11 ,mam nadzieje że fotka nikogo nie obrazi :) w końcu nikt z nas nie lubi okazywać swojego prawdziwego oblicza pozdrów kogo możesz i nadaj temat ekipie
do siego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróbel twój śpiew niezbędny :) Jasiu pewnie będzie ale nie śmiem go prosić o te frykasy :) z terminem poczekamy do końca stycznia na razie roboczo od 11-15 kwiecień,projekty sie rodzą może a czy do ogarnięcia w tym roku ? zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko jasne nie wiem czemu chciałem pierwszy termin uwalić w święta ,ale jak mnie moja zrównała z ziemią to mi sie przejaśniło....
OFICJALNY TERMIN IMPREZY TO 11-15 KWIECIEŃ 2012
Jak na obecną chwile wychodzi na to że jedziemy w tym samym składzie ,powoli moglibyście już wysyłać do mnie potwierdzenia jest jeszcze moment ale wolałbym mieć już wszystko poukładane
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie dzisiaj Marek i rzekł do mnie słowa takowe po co mam iść do roboty na jeden dzień" ,no i zasadniczo ma Ci on chyba racje jako że 9 kwiecień jest wolny ustawowo no może rzeczywiście 10 kwietnia zrobić dniem dojazdowym i przedłużyć sobie całość o dzień jeden.Wiem że trzeba to pewnie zgrać między poszczególnymi dojeżdżającymi grupami ,ale jest jeszcze na to chwila.Osobiście pomysł do gustu mi przypadł i powinienem być 10 kwietnia na miejscu,a reszta zależy od was
pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze :)
czyli pijemy w dn. 10-15.04.2012? muszę sobie urlop zaklepać :) a że mam ciało muskularne jak sam boski Anubis to koszulke xl poprosze :)))
ps. ucze sie pilnie Dżemu" będe wam śpiewał na połoninach :))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie