Jump to content

2012.Act of Valor


Kurt

Recommended Posts

Witajcie
Już 17 lutego 2012 premierę będzie miał nowy film o Navy SEALs których co niektórzy pewnie pamiętają z filmu Navy SEALs - Komando foki z 1990 roku w którym grał Charlie Sheen.
No ale mamy 2011 Foki dopadają wroga publicznego nr.1 czyli Osamę i grzechem by było nie zrobić o nich filmu skoro są na topie :)

Tak więc trochę o nowej produkcji oczami WP:)
Jeśli zastanawialiście się, jak naprawdę wyglądają przy pracy komandosi z elitarnej jednostki Navy SEALs, teraz będziecie mogli się przekonać na własne oczy. Wszystko za sprawą produkcji "Act of Valor.

Najnowsza produkcja w dystrybucji Relativity Media przedstawia fikcyjną operację wojskową, w której role komandosów zostały powierzone prawdziwym członkom Navy SEALs. Będziemy więc mieli okazję zobaczyć na ekranie prawdziwych profesjonalistów, a nie imitujących ich stereotypowe zachowania aktorów.

"Act of Valor przez jakiś czas nie mógł znaleźć dystrybutora, jednak po spektakularnej operacji uśmiercenia Osamy bin Ladena wzrósł popyt na produkcje przedstawiające współczesne operacje wojskowe. Film, którego zwiastun prezentujemy poniżej, reżyserowany jest przez Mike'a McCoya oraz Scotta Waugha, który w przeszłości przygotowywali propagandowe reklamówki zachęcające młodzież do wstępowania do wojska.

W produkcji nie zabraknie oczywiście wszystkich możliwych klisz znanych z innych filmów akcji m.in. czekających w domu wiernych małżonek i powiewającego amerykańskiego sztandaru. Ciekawe tylko, jak na "Act of Valor zareagują prawdziwi Navy SEALs, zgromadzeni w salach kinowych.
"

Oczywiście trailer
http://www.youtube.com/watch?v=ZnlPgo9TaGo

Nie pozostaje nic innego jak poczekać i ocenić owy film.

Pozdrawiam Kurt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information