Skocz do zawartości

Jaki wykrywacz statyczny?


kret-kopacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Poszukuję wykrywacza statycznego który pominie, z dyskryminuje małe przedmioty takie jak odłamki, gwoździe,nakrętki itp. Wykrywacz przeznaczony będzie do poszukiwań depozytów oraz złomu, często w miejscach mocno zaśmieconych. Na drobnice mam inny. Zastanawiam się nad White's 5900. Może coś innego? Za pomoc z góry bardzo dziękuję.
Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hs3 to jaki niby jest? Lepiej dołożyć trochę kasy i polować na używanego 5900/6000. Trzy tryby statyczne + dynamik, dobra dyskryminacja, pancerna konstrukcja, dobre zasięg no i ma do tego jeszcze wskaźnik wychyłowy. Niektórym może co prawda przeszkadzać wielkość i waga sprzętu, ale tragedii nie ma. Do wszystkiego się można przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest nie ważne czy to Fiat czy Ferrari liczy się skuteczność. Nie wszędzie wiedziesz Ferrari tam gdzie Fiatem :). Wiem że na temat tych wykrywaczy było już wiele napisane. Niestety nie mam wiele wolnego czasu aby prześledzić wszystkie posty na temat tych wykrywaczy, więc mam pytanie. Czym różnią się od siebie W 5900/6000? Co to są za trzy tryby statyczne, jaka jest ich specyfikacja, czym się one różnią od siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok 2 statyczne i jeden pseudo statyczny. Co do różnicy, to z tego co pamiętam jak kupowałem mojego 5900 Di Pro Sl, to od modelu 6000 Di Pro Sl różnił się tylko brakiem automatycznego strojenia do gruntu i brakiem potencjometru głośności.

Ale tak czy inaczej polecam poświęcić trochę czasu na przeglądnięcie forum i przeczytanie postów o tych wykrywaczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc.
Myślę że się źle zrozumieliśmy z tym wolnym czasem :D. To że nie mam wiele wolnego czasu to nie znaczy że w ogóle nie czytałem o W 5900. Tak czy inaczej zastanowię się poważnie nad W5900 lub 6000. Resztę wolnego czasu poświecę na przeczytanie wszystkiego o tym sprzęcie:). Chyba że koś ma jeszcze inne propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie