Skocz do zawartości

Czy ktoś skojarzy?


Naksi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pare lat wstecz widzialem u znajomego pewna gre... Zalezaloby mi na odnalezieniu jej, bo byla to naprawde dobra gra. Niestety kompletnie nie pamietam nazwy, zapamietalem kilka szczegolow, nie wiem czy ktos bedzie w stanie skojarzyc, no ale sprobuje... Byl to symulator walk powietrznych, grafika mniej wiecej jak w medalu, w menu wybieralo sie rozne samoloty, domyslny byl taki bialy, maly samolocik. W kabinie, po zmianie widoku, na siedzeniu bodjaze byl napis ACHTUNG. Wychodzi, ze byla to jakas niemiecka gra albo po prostu niemiecki samolot :D Tabulatorem strzelalo sie pociskami standardowymi - lecialy takie zolte kreseczki ;D jakims innym klawiszem byly ciezsze pociski. Ziemia byla plaska, caly teren zielony, od czasu do czasu pojawilo sie jakies miasteczko. Gdy samolot spadl, z gory bylo widac slup czarnego dymu... Niestety to chyba wszystko co pamietam. Wiem, ze troche to pokrecone, ale pojechalem po maximum z tego co zapamietalem. Nie wiem czy ktos bedzie w stanie skojarzyc o jaka gre chodzi, ale musialem sprobowac ;)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie