Skocz do zawartości

Spodnie na wykopki


cross2900

Rekomendowane odpowiedzi

Pzepraszam, miało być UTP HelikonTex, czyli ich najlepszy wyrób w kateorii spodnie. Testowałem różne, ale te są rewelacyjne http://www.greencamo.pl/helikon-tex-spodnie-taktyczne-utp-urban-tactical-pants-jungle-green-p-301.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Słyszałem o Towarzyszu co do lasu chodził w garniturze. Na widok leśniczego sprzęt lądował w krzakach, a na usprawiedliwienie gadka : Panie , ja? czy ja wyglądam jakbym na spacerze z łopatą chodził"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie te adasia , bjar_1 co zapodał , przynajmniej jest szansa , że nie zostaniemy postrzeleni gdzieś przez przypadek przez myśliwego dzięki tym pięknym złotawym trzem paskom a reszta wchodzi w delikatny kamuflaż ,he,he . pozdrawiam . a tak na serio , cena panowie , jest różnica 50 , a 250 zł jak dla mnie,fakt,że zaczynam dopiero przygodę , więc się może znam . pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że tak bezpośrednio napiszę, ale dla mnie ten wątek to wątek dla typowych mieszczuchów typu ąę, Ty mnie nie rusz,moja d...nie kapelusz... Ludzie, aby na tyłku były całe i już będą dobre, pole to nie wybieg mody, a ten temat to moim zdaniem zbędne kasztanienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę patent z kablem do paska, a potem cienkim kabelkiem do słuchawek. Stosuję podobny, za poradą kolegi z tego forum. Super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie