Spalice Napisano 27 Kwiecień 2011 Autor Napisano 27 Kwiecień 2011 Witam.Wie ktoś może co to za lejek"?Otwór wewnątrz na wylot.Prowadzenia" wykonane jakby z innego metalu,trzy sztuki.
Spalice Napisano 27 Kwiecień 2011 Autor Napisano 27 Kwiecień 2011 Witam.Wie ktoś może co to za lejek"?Otwór wewnątrz na wylot.Prowadzenia" wykonane jakby z innego metalu,trzy sztuki.
slupek76 Napisano 27 Kwiecień 2011 Napisano 27 Kwiecień 2011 Jest to część od starej wirówki do mleka takiej kiedyś używała moja babcia i mama popatrz na tych zdjęciach a na pewno znajdziesz tam swój lejek pozdrawiam !!! http://xarchiwum.pl/stara-wirowka-do-mleka-i-smietany-centryfuga-i1324533581.html
Spalice Napisano 27 Kwiecień 2011 Autor Napisano 27 Kwiecień 2011 To może być dobry trop,jednak przedmiot jest dosyć masywny.
Spalice Napisano 28 Kwiecień 2011 Autor Napisano 28 Kwiecień 2011 Dziękuję bardzo.Nigdy bym nie wpadł na to,że jest to część od centryfugi".Pozdrawiam,Tomek.
Pytanie
Spalice
Witam.
Wie ktoś może co to za lejek"?
Otwór wewnątrz na wylot.Prowadzenia" wykonane jakby z innego metalu,trzy sztuki.
9 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.