Skocz do zawartości

Szukam fajnego filmu...


X3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuje trochę nie typowego filmu, chodzi mi o film taki bardziej powojenny a tak bardziej szczegółowo to chodzi mi o film w którym pokazują jak np młodzież po latach powojennych tam wykopywała bądź chodziła w takie różne miejsca np: bunkry takie raczej niebezpieczne miejsca.Często widziałem takie filmy jak np: tam dziadek powiedział tamtemu że wie gdzie są zakopane broń niewybuchy i wziął kolegę i poszli kopać, to dziwne ale pewnie nie raz spotkaliście się z takimi filami, tak więc mam nadzieje że ktoś mnie zrozumiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki film bardziej powojenny to o ludziach co przezyli wojne, ich jakos specjalnie niewybuchy nie interesowaly :)
A ci ktorzy sie interesowali umieli sobie dosc dobrze z nimi radzic i wykorzystywac chocby do gluszenia ryb w jeziorku. Za duzo takich filmow nie znajdziesz bo to wtedy nie bylo nic niezwyklego.
Jeden jest o wykopku czolgu, ktory facet trzymal w domu :) Czolg byl z paliwem mial sprawne akumulatory i jezdzil :)
I jakos to nikogo za bardzo nie dziwilo :)
Niewypaly i wtedy i teraz sa grozne, tak jak i miny ktore zostaly nie tylko po wojnie swiatowej ale i po kazdej innej. Im dalej od wojny tym grozniejsze bo ludzie z latami traca instynkt samozachowawczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Oglądałem niedawno na TVP1 kilku odcinkowy serial w którym grupa młodziaków szukała sztandaru pułku który został ukryty podczas kampanii wrześniowej. Mimo że kierowany był głownie do młodszej grupy odbiorców osobiście bardzo mi się spodobał. Ogólnie fajne ujęcia były np. wycofujących się naszych wojsk i później w starym lesie jak szukali. Tylko że zapomniałem tytułu jakby ktoś mógł przypomnieć nazwę to polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie