Skocz do zawartości

kampinos-poszukiwania


kempa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Często w Lukulusie zakupy robię. Ja głównie chodzę w okolicach Grochali Nowych. Troszeczkę tam z ziemi już wyciągnąłem. Ja dopiero zaczynam chodzenie. Byłem z wykrywką dopiero kilka razy. Nic nie wiem o pozostałościach fortu twierdzy Modlin gdzieś w pobliżu, no chyba że po drugiej stronie Wisły, ale to już raczej Nowy Dwór Mazowiecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to było po tej stronie Wisły pamięta, że jechało się w stronę Cybulic Nowych i potem wjeżdżaliśmy w las i to było tam ale nie napiszę Ci dokładnie bo troszkę czasu minęło.A tak z ciekawości co tam Ci wychodzi, coś z września ? Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widzisz na zdjęciu znalazłem właśnie w Grochalach. Zapalniki RYG i tam ten mały z prawej ( od Boforsa) z września pewnie pochodzą. Trochę z Pierwszej Wojny, kulki od szrapneli i takie pierdoły. Ta duża łuska i pocisk pośrodku od powojennego działka lotniczego NS. Na razie bardzo skromnie, ale z wykrywką byłem dopiero 3 razy.

NA początku myślałem że chodzi Ci o bunkry w Dębinie, bo są tam takowe, ale jeżeli zaraz za strzelnicą to tam nie byłem. Muszę zwiedzić tamte okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie jedno miejsce..czekam juz rok rzeby je sprawdzic.we wrzesniu nasi ułani okrążyli tam pułk niemiecki i 2 dni ich tłukli.niemiaszki byli zaopatrywani zrzutami.po 2 dniach wyrwali sie z okrązenia. Niech tylko ziemia rozmaznie......kuba jaką masz wykrywke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocisk oczywiście jak najbardziej bezpieczny. To jest z rodzaju tych nie wybuchających (nie wiem jak je nazwać, monolit?).

Kempa ziemia już dawno rozmarzła ;) MOże sie podzielisz informacją gdzie to miejsce jest? Mam Garretta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Ja po kampinosie chodziłem nie raz, ale niestety z Saperem (obecnie zbieram na coś lepszego) więc zapewne dużo rzeczy pominąłem. Pochodzić jest gdzie np. szlakiem Grupy Kampinos ;) Tez mieszkam koło Babic a dokładnie Lipków.
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Legnicy(Dolnośląskie) i dość często odwiedzam rodzinę w Starych Babicach i w Kampinosie kilkanaście razie kopałem z dość ciekawymi efektami. zazwyczaj odjeżdżałem kilkanaście kilometrów od Babic. mam też niedaleko namierzone piękne miejsce na monetki(masa sreberek). ogólnie to zazdroszczę wam terenów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i nie napisałem jak to jest kopać w Kampinosie. Ano ciężko, bo trzeba bardzo uważać na straż leśną i tym podobne osobistości. Trzeba omijać każdą ścieżkę których jest tam w cholerę. a i nie ciekawie jest jak trafi się na panów pilnujących Parku na koniach. ogólnie piękne tereny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie