Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

agni3shka25

Pabianice i okolice

Recommended Posts

Witam. Mam ochote troszke pokopac i chciałem sie spytac o jakies miejsca w których moze cos byc. Chodzi mi tu o rejony Pabianice, Chechło, Dobroń( zwłaszcza górki Dobrońskie), Markówka, Wymysłów Francuski. Pozdrawiam

Czytania ci trzeba chlopaku tereny arcyciekawe polecam wizyte w bibliotece pzdr

czytałem kolego o tej Bitwie Pabianickiej jaka sie rozegrała w tych terenach ale tak jak piszesz wszystko jest przekopane tam gdzie szukałem

nie wszystko i nie wszędzie w okolicach jest jeszcze cała masa fajnych miejsc.
Jak coś to odezwij sie na gg 2817904

Narazie tam gdzie szukałem wszystko juz przekopane. dziura i nic wiecej jeszcze jak ktos chodził to nawet łaskawie dołka nie zakopał. Moze sie z kims zgadac i w weekend mozna razem sie przejsc.

juz troche szukałem w górkach ale lipa a na pola chciałem w tym sezonie isc ale niestety ta droge buduja i jest lipa narazie

i wlasnie tam szukaj gdzie droge buduja sprawdz chaldy ziemi Bo ja je sprawdze za ciebie )))))) Przeciez pabianice to miasto b stare starsze od łodzi

A bitwa pabianicka to nie wszystko szukaj czytaj zobacz cos o okresie 1914 /15 W swoich poszukiwaniach ksiazkowych poszukaj okolic Prawda Tuszyn pzdr

Mam też zamiar ruszyć gdzieś w strony w/w. Napiszcie czy byliście i jaki efekt. Może kiedyś skrzykniemy się razem.

• Create New...

Important Information