Skocz do zawartości

Bunkry koło Miechowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje wszelkich informacji na temat bunkrów koło Miechowa .Czy brały jakiś czynny udział w jakichkolwiek walkach, i czy próbował tam ktoś swoich sił z wykrywką.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pasio niezła stronka a masz jakieś info o bunkrach miechowskich dokładnie na Podmiejskiej Woli wiem tylko że to podobno ten sam odcinek co u was tylko nie wiem czy brały jakiś udział w walkach jest około 6 obiektów w tym jeden wysadzony podobno po wojnie Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfotografuj opisz to się włączy do naszego projektu. Włączamy do szlaku Hebdów więc możemy i włączyć Miechów. Może podeślij jakieś linki możesz z nami współpracować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie sfotografowac obiekty w wolnym czasie jak coś to zamieszcze jednak z braku czasu wolnego nie wiem kiedy to nastąpi kolega Swiety82 wspomniał że w majowym numerze z 2008 roku Odkrywcy jest fajny artykuł o lini a2 jak cos będe miał to zamieszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
W terenie zachowane są obiekty:

1- Bauform 51 VF
7- Ringstand 58 C
1- Regelbau 668
1- obiekt tuż przy 51 VF, lecz ciężko określić co to jest
1- obiekt po przeciwnej stronie drogi, wystające tylko fragmenty elementów betonowych, również ciężko określić co to za typ obiektu

2- Ringstand 58 C, poniżej w Biskupicach

Więcej nie spotkałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie