Skocz do zawartości

Akcja pozyskiwania eksponatów dla Muzeum II WŚ


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Bocian ma Pan rację ja mogę dorzucić jeszcze parę fotek z niewoli mojego dziadka zamieściłem już jedno kiepskie zdjęcie /mam lepsze bo orginał,jedno zdjęcie w mundurze z tyłu stempel obozowy,nieśmiertelnik jeniecki,i zdjęcie w garniturze z literą ,,P,,na piersi.
Część zamieściłem resztę mam ,tylko jeden problem wątek ,,wyparował,,.
Więc jeśli jest Pan zainteresowany to mogę je ponownie zamieścić tylko proszę o informację w jakiej formie, mam też całą dokumentację niemiecką począwszy od telegramu jaki otrzymała moja babka o losie męża od władz niemieckich kończąc na decyzji Urzędu zatrudnienia Rzeszy pozwalającej mojemu dziadkowi udać się do domu na urlop/z którego nie powrócił,zresztą bez żadnych kosekwencji.
Jak pogrzebię w szufladach to mogę znależc więcej zdjęć z tego okresu no niestety nie wojskowych tylko cywili.
Proponuję aby Pan założył wątek tytuł dowolny np wojna w obrazach i dokumentach i my tam/ja i inne osoby/będą tam mogły publikować swoje zbiory.
To jest propozycja,ja moich zasobów nie sprzedam ale na Forum zamieszczę bo ja lubię to miejsce.
Pozdrawiam Jacek Borcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie