Skocz do zawartości

Rutus argo czy Omega 8000


ZeWschOdu

Rekomendowane odpowiedzi

kolega szuka argo...... zapomniałem dopisać.. jeśli chodzi o skuteczność to ja jestem skuteczniejszy, ale wiecej szukam....argo jest imo głębszy ale wolniejszy i cewka mniejsza i jest rudniejszy" bardziej spokojny i ze statykiem wiec bardziej uniwersalny. omega+nel to 2500 nówka więc sporo wiecej .... omega to taka szybka piszczałka ale z nelem wydaje mi się skuteczna , znacznie więcej m2 przemiatam, tak mi się wydaje a że jest taka bardzo czuła i szybka to nie jest dla każdego, nerwowy nie wytrzyma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argo to wyższa póła i nie ma co porównywać ją do słabszych wykrywek takich jak omega 800.
Nie ma w sieci pomiarów głębokości dla rutusów?Proszę bardzo moje własne więc przynajmniej dla mnie pewne.
Rutus solaris 5gr współczesne w zakopane w polu 19-20cm.
Rutus Proxima 5gr.20-21cm.
Rutus Argo wilgotna łąka.5gr 29cm wskazania 36-82
2gr współczesne 25cm a sonda jeszcze ok.4cm nad ziemią wskazania 76-82.Oczywiście zakopane!Tryb Relikty czułość 43.VCO na maxa.Wzm.audio24.Dyskryminacja 50.Szybkość filtra 16.Sygnały pełne powtarzalne słyszane na głośnikach.Sonda standard.Dla pomiarów Argo należy przyjąć margines błędu w dwie stony 1cm.
Zasięgi Argo można porównywać z wykrywkami od ok.3000zł w górę.Dilerom zachodnich wykrywek bardzo nie pasi,że jest niedroga polska z lepszym serwisem.Dlatego chętnie robią wodę z mózgów poszukiwaczom na różnych forach aby tylko potencjalni kupcy nie dowiedzieli się prawdy bo stracą część klientów.
Od razu odpowiadam na wszelkie słowa pieniaczej inspirowanej zawiścią krytyki mam ją głąboko w d..ie.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukanko producencie czy jak cie tam zwom , na przyszłość powinni być znaczone takie osoby .

Rozumie twoja flustracje(*) jak na inzynieraz to z amocne słowa... . Co do zasięgów to był bym dużo skromniejszy w ocenie .
Temat sie wyczerpał
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu odpowiadam na wszelkie słowa pieniaczej inspirowanej zawiścią krytyki mam ją głąboko w d..ie."

A ludzie , którzy używali każdego z tych sprzętów i wiedzą więcej od Ciebie mają w d...ie Twoje frustrujące opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ??? Jest sporo użytkowników tego sprzetu i nikt nie pozwoli sobie na twoje sztuczki w podszywaniu sie pod kilku uzytkowników z krótkim starzem. Zreszto dzieją sie podobne praktyki na innyh forach nie tylko tu . Nap na P.S http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=82907&start=30
Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=695372#1404585
W tym starym wątku z ubiegłego roku chcesz niby to kupić Optimę żądając od forumowiczów testów a jednocześnie dowalasz jej a w tym nowym wątku jest kolejna twoja odsłona i chcesz niby to kupić Argo i tutaj też wymyślasz żeby robić dla ciebie jakieś testy.http://odkrywca.pl/rutus-argo-v3-uwagi,700969.html#700969
Nigdy nie chciałeś kupić wykrywki rutusa a twoim celem jest ich krytyka bo masz w tym interes.

Myśl ,że takich twoich postów jest więcej na całym forum o sprzęcie a skoro na odkrywcy to i z pewnością podszywasz się pod innych małopostówców właśnie na takich forach jak podałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dyskusja zchodzi dp poziumu krawęznika nie oto chodzi i nie warta jest ciągniecia dalej, a powinna być merytoryczna i traktować to jako zapoznanie sie kilkoma detektorami plusami i minusami .
Myślę ze kolega Zewschodu który poprosił o mały reviev kilku sprzetów wyrobił sobie jakieś zdanie.
Opinia powinna opierać sie na ocenach urzydkowników krwi i kości a nie producenta i gryzipiórków . Brak
jakich kolwiek argumentów zastąpić rzucaniem brzydkich wykropkowanYch słów.

pozdrawim wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie