Skocz do zawartości

Koszalin-reaktywacja 2010/11


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,

pewnie już wiecie, że w Archiwum na Skłodowskiej jest wystawa:
Koslin - Koszalin miasto pomorskie. W pn, wt od 8 do 18, w pozostałe (poza so, ni) 8 do 15. Wstęp wolny.

Czy może ktoś już był?

Zamierzam się wybrać - reflektuje ktoś?

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

niechaj to będzie dzisiejszy dzień. Niestety pracuję do 17, ale może uda mi się wcześniej urwać - dam znać ssmanem.
Spotkamy się zatem na miejscu.

M.

P.S. Tak myślałem, że coś z tego będzie - wziąłem aparat hi hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

niestety wystawa" to ekspozycja stała, na zewnątrz, na świeżym i niezbyt przyjaznym środowisku (nie ta pora roku). Cała wystawa to tzw. ścieżka edukacyjna. Nie ma tam rewelacji. To skrótowa lekcja historii miasta.

Nawet nie wyciągałem aparatu tak było zimno - stąd tylko słowa w relacji.

Padają propozycje wyjścia w teren (nie koniecznie ze sprzętem). Wstępny termin to nadchodząca sobota po 14, czy może po 15. Może ognisko, piwko... zobaczymy.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

panowie - jaka pogoda jest każdy widzi. Ja ze względu na wątłe zdrowie (hi hi) nie mogę sobie pozwolić na długotrwałe namakanie hi hi. Przykro mi, ale dzisiejsza wyprawa jest nie dla mnie. Wiem, wiem, żołnierz na froncie pogody nie wybiera, ale skoro jestem na tyłach hi hi...

Pomyślę o kolejnym terminie - cierpliwości.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała ponownie,

na osłodę niewdzięcznej pogody dodam, że jestem w posiadaniu kilku tysięcy zdjęć z I i II wojny. Są to zdjęcia głównie sytuacyjne przez co niezwykłe, a na dodatek sporo z nich jest kolorowych.
Skoro ja je mam to nie widzę przeszkód, żebyście i Wy je mieli. A zatem - dajcie znać kto jest zainteresowany.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie