Skocz do zawartości

Koszalin-reaktywacja 2010/11


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,

cieszę się, że będzie nas tylu... jestem po rozmowie z Lugerem - wstępny termin wyjścia w teren to 8 stycznia (sobota). Doszliśmy do wniosku, że przed świętami się nie uda (Luger nie jest jeszcze całkiem zdrów), następny weekend to Sylwester, więc...

Co do kierunku, to możemy powtórnie zdobyć Wzgórze Brauna (może innym podejściem?), albo... czekamy na propozycje.

Mam nadzieję, że termin będzie dogodny dla wszystkich zainteresowanych.

Czekam zatem na sygnały morsem (Morsy spotykają się w niedzielę w Mielnie hi hi) lub umyślnym ..manem.

Tymczasem bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety 8 stycznia dopadnie mnie proza życia - będę musiał iść do pracy i w zwiazku z tym nie będę mógł uczestniczyć w przemarszu. Zresztą i tak zapowiada się odwilż. Jeśli sprawdzą się prognozy to moze trzeba poczekać do kolejnego nawrotu zimy?
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

o puchar będziemy walczyć jak obecny sezon grzewczy będzie już historią... a jutrzejszą wyprawa rzeczywiście powinniśmy przełożyć na dogodniejszy atmosferycznie termin (poza tym tak jak Luger jutrzejszy dzień zapowiada się u mnie pracowicie hi hi).

Czekam zatem na sygnały od dobrze poinformowanych co do nadchodzącej pogody np. w przyszły łyk-end.

tymczasem nie traćcie nadziei - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Chwała,

gratuluję zdobyczy zimowych.

Może Jarosławie przeznaczysz medalik pucharowy jako trofeum (poza pucharem) dla najlepszego kopacza za obecny rok? hi hi

Jakoś nie dane nam wyruszyć na włóczęgę. Co powiecie o nadchodzącej sobocie (bez względu na pogodę - oczywiście nie ekstremalnie)? Dajcie znać.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie pomysł OK rozwarze go .

Oczywiście fotka z dziś aby oczka na cieszyć .

Nie było tak źle trochę skute ale co to dla nas hobbistów aktywnego wypoczynku w plenerze zimowym , miałem nawet filmik nakręcić ale byłem zajęty nadmierną pracą łopatą .

pozdrawiam Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie