lincoln Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 witam,zaniescilem fajny album niemca ktory zdobylem kilka dni temu.prosze wejsc na odkrywce w dziale Monety,medale,guziki,pieczecie i inne tresc ,,niemieckie medale,,pozdrawiam
lincoln Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 niepotrzebnie tam wrzucilem,no trudno..za duzo fotek do przezucenia.
arci Posted November 12, 2010 Posted November 12, 2010 Poproś moderatora on pomoże w przeniesieniu wszystkiego.Zdrów
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.