filipe75 Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 Witam taki kubeczek dziś kupiłem . Co to i od czego ?? z góry dzięki.
Nadwojciech Posted November 12, 2010 Posted November 12, 2010 Niemiecki pasuje do manierek kilku wersji.
filipe75 Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 Wymiary to : 8 cm wysokość i dwie średnice bo owal 6,5 i 7,5.
Question
filipe75
Witam taki kubeczek dziś kupiłem . Co to i od czego ?? z góry dzięki.
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.