Jump to content

Teknetics G2 - pierwsza recenzja [EN], cena jak omega z DD :)


jacho

Recommended Posts

Posted
http://detectorstuff.com/2010/10/29/teknetics-g2-review/

Na allegro Teknetics G2 kosztuje mniej-więcej tyle co Omega 8000 z cewką DD.
Jestem bardzo zainteresowany tą wykrywką (lub omegą) i dlatego proszę, jeśli ktoś będzie posiadał jakieś filmiki, recenzje, testy, szczególnie z terenu, to niech wrzuca poniżej.

Niby stworzony na małe złote popierdółki dla ludzi z gorączką złota a z monetami radzi sobie zadziwiająco dobrze. Interesuje mnie szczególnie ilość fałszywych sygnałów spowodowanych przez skorodowane żelazo i aureolę tlenków wokół niego.
Posted
Ja o nim pisałem (przełożyłem w większości tekst z detectorstuff.com, ale bazowałem także na recenzjach i opisach) na WFEH w dziale sprzęt poszukiwawczy.

(http://www.wfeh.webd.pl/forum/viewthread.php?thread_id=717)

Pozdrawiam!
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information