jacho Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 http://detectorstuff.com/2010/10/29/teknetics-g2-review/Na allegro Teknetics G2 kosztuje mniej-więcej tyle co Omega 8000 z cewką DD. Jestem bardzo zainteresowany tą wykrywką (lub omegą) i dlatego proszę, jeśli ktoś będzie posiadał jakieś filmiki, recenzje, testy, szczególnie z terenu, to niech wrzuca poniżej.Niby stworzony na małe złote popierdółki dla ludzi z gorączką złota a z monetami radzi sobie zadziwiająco dobrze. Interesuje mnie szczególnie ilość fałszywych sygnałów spowodowanych przez skorodowane żelazo i aureolę tlenków wokół niego.
Enders Posted November 12, 2010 Posted November 12, 2010 Ja o nim pisałem (przełożyłem w większości tekst z detectorstuff.com, ale bazowałem także na recenzjach i opisach) na WFEH w dziale sprzęt poszukiwawczy. (http://www.wfeh.webd.pl/forum/viewthread.php?thread_id=717)Pozdrawiam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.