lincoln Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 witam,prosze o id przedmiotu,co to moze byc???wysokosc 13 cm,srednica 6 cm,zrobiony a raczej odlany z jakiegos stopu z dodatkiem aluminium,pozdrawiam
lincoln Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 witam,prosze o id przedmiotu,co to moze byc???wysokosc 13 cm,srednica 6 cm,zrobiony a raczej odlany z jakiegos stopu z dodatkiem aluminium,pozdrawiam
lincoln Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 janczar dzieki a ktory to rok moze byc?
Question
lincoln
witam,prosze o id przedmiotu,co to moze byc???wysokosc 13 cm,srednica 6 cm,zrobiony a raczej odlany z jakiegos stopu z dodatkiem aluminium,pozdrawiam
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.