paja212121 Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 Witam, dzisiaj trafiłem pierwszy w życiu chełm. Nie jestem mocny z drugiej wojny, wiem tylko, że jest niemiecki.Proszę kolegów o pomoc, z góry dziękuję Paja212121
_tomasz_ Posted November 11, 2010 Posted November 11, 2010 Hełm zobacz niemieckiehttp://www.helmy.w8w.pl/default.htm
matireli Posted November 11, 2010 Posted November 11, 2010 Gratuluję pierwszego hełmu Ja wciąż czekam na swojego pierwszego pozdr
zabi Posted November 11, 2010 Posted November 11, 2010 Jest to hełm M35 lub M40, nie widać zbytnio na tym zdjęciu wywietrznika co jest kluczowe żeby powiedzieć który z tych dwóch modeli, ale zdaje się że to jednak M40. Niech mnie koledzy poprawią jeśli się mylę.Pozdrawiam
Poszukiwacz bunkrów Posted November 11, 2010 Posted November 11, 2010 Nie mylisz się.To M40PS.Gratuluję hauerka!
Question
paja212121
Witam, dzisiaj trafiłem pierwszy w życiu chełm. Nie jestem mocny z drugiej wojny, wiem tylko, że jest niemiecki.Proszę kolegów o pomoc, z góry dziękuję Paja212121
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.