Jump to content
Sign in to follow this  
major02

Wykopki w łódzkim

Recommended Posts

siemka major jesteś z Łodzi ?? chętnie bym się wybrał gdzieś w niedziele, ale niestety :(( nie mam pojazdu :(( żona po poprzednim sezonie za cholere mi samochodu nie da, a 2 w rodzinie nie mam :((,

sid30 ja jestem z Tomaszowa Mazowieckiego, ja też szukam kogoś z autem bo sam nie wiem czy będę miał auto na weekend bo moja narzeczona studiuje, i jak weźmie mi auto żeby dojechać na uczelnie to trochę też będę miał lipnie;)

haj ludzie !! nie ma nikogo z łodzi z pojazdem ?? ja mam dwie wykrywki wiec jedna odstąpie na wyjazd :))

sid30 właśnie co do wykrywki xD to ja bym był chętny w razie W :)) bo jedną mi parę miesięcy temu niebiescy gwizdneli :)) xD a drugą właśnie zamówiłem i liczę że mi dojdzie do piątku, tylko taką nadzieją żyję :)) ja auto chyba będę miał bo moja coś mówiła że chyba nie jedzie w ten weekend na uczelnie jednak :))

A właśnie, puki pamiętam xD ktoś z was z Łódzkiego chodzi może po kamienicach, po strychach i szuka fantów??? Jak tak to wychodzi wam coś ciekawego???

z racji zawodu laze po kamienicach wychodzi wszystko meble lampy bibeloty ksiazki gazety itp))))militaria tez

mnie się jeszcze z militarki nic ciekawego nie trafiło :( raz tylko ruska klamra :(
major jak skombinuje pojazd na niedziele to moge ci smetka pozyczyć :)) ty chodzisz gdzies blizej po inowłodzu ??

Jeżeli chodzi o I wojnę i drobnice to okolice Tomaszowa i Inowłodza. Ja ogólnie pochodzę z Brzustowa, ale mieszkam na Tomaszowie, teren ludziom znany xD ale nie jest wcale przekopany jak co ni którzy twierdzą, mam jeszcze swoje dziewiczne miejsca na polach dziadka :))

bardzo lubie te tereny :) tam są naprawde piekne lasy :)) własnie kolega do mnie dzwonił zmotoryzowany wiec na 99,9% na niedziele tam zawitamy :) zapraszasz na poletka dziadka ? hehehhheheh Ostatnio przeszedłem na skuśke las od szosy do Brzustowa :)) te rzeczki mnie wykończyły :(

Obert kiedy ty na to wszystko czas znajdujesz?:O
Ale jak znajdziesz gdzieś jakieś rzeczy związane z reglamentacją(kartki, bony , talony ) to daj mi znać może się na coś pomieniamy ;)

zapraszam xD można zawitać w kilka ciekawych miejsc;)) hmm a jak coś to o której byście byli na Tomaszowie??

witam panowie byłem dziś pod łowiczem na kilku poletkach i niestety gleba zamarznięta na kamień wytrzymałem pół godziny i do domu także przygotujcie sobie jakiś kilof do kucia ziemi pozdrawiam.

W lasku również można się spotkać z kilkucentymetrową warstwą skamieliny mrozu.
Kiedy okaże się, że lasek leży w depresji, szpadel nabiera dźwięku dzwonów.
Pozdrawiam,

No dobra pany :> to kto w niedzielę przyszłą wpada do mnie na Tomaszów Maz. i skoczymy na poz. I i II wojenne:))