Jump to content

Białystok i okolice


Recommended Posts

gdzie można kopać,zastanówmy się,moje takie miejsca to las na krywlanach,obok lotniska i dróga część od srony doilyd,tylko uwaga,bo są niespodzianki.las na pietraszach,miejsca obok starej strzelnicy,dla przypomnienia,za cara był tam poligon,i od strony dziesięcin,100 metrów od obwodnicy,była tam prochownia,fakt że przekopana,ale można coś ciekawego znaleść,uwaga na niespodzianki.las przy grabówce,fajne miejsce,na głównym zakręcie była kiedyś wioska,;zielona;.i ogrodniczki,droga do supraśla,fajne poletka.trochę poczytaj o historii białegostoku i okolic,stare mapki i w teren.zależy na co jesteś nastawiony,na militarke czy na inne rzeczy.i pamiętaj,jak cos znajdziesz podejrzanego,to lepiej nie ruszaj.kop powoli.jak znajdziesz coś ciekawego to wstaw fotki.pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

dzięki. w piątek się wybiorę do lasu obok lotniska pochodzić i poszukać. te drogi kamienne w lesie obok krywlan to niemieckie? dotychczas szukałem w okolicach choroszczy , ale znajdowałem łuski i udało mi się znaleźć magazynek od pistoletu ale mocno zjedzony przez rdzę .
Link to comment
Share on other sites

od strony choroszczy było natarcie na białystok,na głównej drodze było sporo sprzętu rozwalonego,zapewne na pobliskich polach coś by się znalazło.ciekawe miejsca są i przy tykocinie.a na krywlanach przy lotnisku stacjonowali ruscy i prawde mówiąc rewelacji tam nie będzie.aktywna partyzantka była w puszczy,w okolicach supraśla.jeszcze z ciekawych miejsc to okolice sztabina.a pewną wiedzę też posiadają dziatkowie co spacerują w parku przy zoo,niejedną fajną historie znają,warto czasami się popytać.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information