Skocz do zawartości

D-DAY HEL 2010 pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że poście Przemka nie wszystko zostało ujęte, pozwolę sobie uzupełnić całość o kilka istotnych informacji. Imprezę organizuje Muzeum Broni Pancernej im. Franciszka Biera razem z miastem Hel, a współorganizatorami wykonawczymi (odpowiedzialnymi za koordynację garnizonów i całkowitą część rekonstrukcyjną) są: Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „AA7” (strona niemiecka) razem z 82nd Paraglite GRH (strona aliancka).
Jako komendant garnizonu i odpowiedzialny za grupy niemieckie, informuję, iż do grup, z którymi jestem w kontakcie wyślę dzisiaj przedstawiony powyżej program ze stosownym komentarzem oraz finalne informacje organizacyjne. Po otrzymaniu informacji zwrotnych zamieszczę szczegółową listę grup i stowarzyszeń, odtwarzających oddziały niemieckie oraz finalny zarys całego komponentu rekonstrukcyjnych wojsk niemieckich podczas D-Day Hel 2010.
Co także istotne, do wyszczególnionych wyżej pojazdów (w tym działa przeciwpancernego PAK-40) chcę dołączyć jeszcze dwa samochody, wystawione przez nasze stowarzyszenie, tj. KDF-a oraz ciężarówkę (jedyną taką w kraju) KLOCKNER. Całość uzupełnią trzy motocykle z koszami.

Pozdrawiam
Krzysztof „Willi” Zawiliński
willi@abteilung7.org
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodam tez kilka słów na temat scenariuszy.
Opierając się na naszych obserwacjach z poprzednich edycji Helu postanowiliśmy podejść do tematu ciut inaczej. Duży nacisk kładziemy na scenografię, oraz na dynamikę samych scenariuszy. Pojawi się również pirotechnika w nowym, miejmy nadzieję bardziej widowiskowym i udanym wydaniu.
Niebawem na stronie imprezy znajdą się szersze informacje na temat samych inscenizacji i ich lokalizacji .

Kamil Mieloszyk
82nd Airborne Division Paraglite"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wam robi piro w tym roku, ale jak nie macie firmy to polecam Roberta z Torunia...... to co pokazał na skarzysku to był odlot. łacznie z ogniem artyleryjskim w lesie (trzaskające drzewa na pół)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Myślę, że jakakolwiek panika i obrażanie się nie ma najmniejszego sensu. Część ludzi jest juz w Helu, reszta wybierze się tam na przestrzeni w zasadzie juz godzin i wszyscy będziemy się starać by wyszło jak najlepiej. Na pewno równiez będziemy stawiac na wysoką kulturę samych rekonstruktorów.

Lanc/ Adam Urbański
GRH 82nd AD Paraglite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam i po D Day Hel , oceny już nie należą do mnie ale gratulacje docierają z całej Polski . (podsumowanie i podziękowania w nowym wątku o D Day Hel wkrótce .
Wydaje mi się , że pan DRK/WH/BDM powinien chyba Nas przeprosić . Mam nadzieje , że wystarczy mu na to odwagi i honoru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie