Jump to content

Sochaczew


Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem początkującym poszukiwaczem. Wraz z synkiem mamy zamiar rozpocząć przygodę z wykrywaczem.Zakupiłem Garett 250 ace. Prosiłbym szanownych kolegów o doradztwo w zakresie użytkowania tego wykrywacza oraz terenów w okolicach Sochaczewa gdzie moglibyśmy znaleźć jakies ciekawe monetki czy przedmioty. Z góry dziekuję.
Link to comment
Share on other sites

najlepiej samemu rozpracowac sprzet wtedy go najlepiej poznasz i sie osluchasz ;) a informacji na temat miejscszukaj w necie, ksiazkach, stare mapy poruwnoj. i rozmawiaj z naocznymi swiadkami;) totyle odemnie. pozdro
Link to comment
Share on other sites

Po polach nie chodzę, więc Ci nie doradzę, ale dla opanowania sprzętu proponuję Budy Stare. W miarę cicho, spokojnie, nie za dużo odłamków, śmieci też nie za ola, no i przynajmniej bez łusek i łódek nie wrócisz. Najlepiej skombinuj przedwojenną mapę, to będziesz wiedział gdzie i jakie były drogi i lasy. Na szlifowanie sprzętu odradzam Bolimów, bo tam się zakopiesz w odłamkach, chyba że druga linia w ziemiankach, tam mniej odłamków, ale prawie wszystkie doły przeszukane ( nie koniecznie dokładnie ), no i Czerwonka, tam oprócz odłamków, dużo przedmiotów niebezpiecznych. Jeżeli chodzi o monety, to napiszę Ci na priva.
Link to comment
Share on other sites

PS. W sadzie, pod kościołem, dokładnie na boisku zbudowanym chyba z pomysłu księdza, w czasie równania terenu znalazłem sporo boratynek i parę monet z Księstwa Warszawskiego. 0becnie w wyniku poszerzania skarpy przy kościele, boisko to jest już powoli zasypywane. Mnie monety aż tak bardzo nie interesują, ale może komuś się uda jeszcze coś znaleźć. A jak się uda, to niech się pochwali, bo jestem ciekawy co tam jeszcze zostawiłem dla innych.
Link to comment
Share on other sites

Sprostowanie: boisko nie zostało zbudowane z pomysłu, tylko z inicjatywy księdza. A poza tym, mimo to że boisko jest powoli zasypywane, to jeśli ktoś będzie tam szukał, to niech nie zostawia bydła i na murawie nie zostawia śladów kopania, bo może skarpa nie będzie już więcej poszerzana.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information