Skocz do zawartości

Jakie ustawienia F4


wodzu_

Rekomendowane odpowiedzi

wodzu w poprzednim wątku ci podałem szczegółowo:

dyskryminacja 3 do 4 R, w ten sposób nie będziesz zbierał sreberek po czekoladkach. Proponuje 3 R, bo 4 to już solidna dyskryminacja i niektóre fanty w gorszym stanie omija. Jak wrzucisz dyskryminację to od razu pojawiają się RR czyli wywala żelazo. Dodaj strzałką do góry jeszcze jeden. Jeżeli bardzo chcesz tylko konkretny kolor to użyj funkcji NOTCH - czyli wycinanie. Robisz R po całości, a potem wycinasz" te przedziały, które cię interesują. Też robisz to strzałkami. Osobiście się w to nie bawię.

Fajne kolorki zaczynają się tak od 50 na ekranie. Ale czasem i przy 30 wyskoczy coś fajnego. Mi ostatni guzik carak wyskoczył a było 34.

Zrób też GB - musisz wcisnąć AUTO TUNE i zaczynając od gałki na maksa w lewo, kręcisz w prawo pompując as usłyszysz jednostajne buczenie. Może się tak zdarzyć, że dźwięk zaniknie w ogóle i wtedy też jest OK.

Powodzenia. To wbrew pozorom prosty sprzęt. Ja się go nauczyłem w 2 miesiące :)

Takie rady z mojej strony - wszystko poniżej 30 to śmiecie, czasem rdza na żelazie wyskakuje na 80-100 na ekranie i nieraz opłaca się kopać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Jak wyskakuje w przedziale 20-30 to najczęściej sreberka po fajkach, czekoladkach. 50-60 w moim przypadku nakrętki po nalewkach. Jak trafisz jedna nakrętkę, to następny sygnał o tej samej wartości w okolicy to na 90% to samo. Osobiście mimo to sprawdzam sygnał, z nadzieją że to nie nakrętka. Ale po kilku takich fantach jeżeli teren jest tego pełen to możesz pomijać takie sygnały. Chyba że masz jeszcze dużo sił, na kopanie. Po skaczących cyferkach tez nie spodziewaj się rewelacji, najczęściej kawałek większego złomu.
Monetki podobnie jak sebo_sek trafiam już koło 30 i w górę (czasami mniej), sreberka koło 70. Jak trochę będziesz z nim w terenie to po jakimś czasie jeszcze przed grzebnięciem saperką będziesz wiedział co najprawdopodobniej cię czeka. Jeżeli teren jest zaśmiecony to równiez proponuje 3-4R, jeżeli nie ma śmieci, to szukaj na 2R lub all metal discrimination, bo oprócz drobnicy możesz ominąć coś ciekawego, przecież jeżeli ci wyskoczy mała wartość to nikt nie karze ci kopać. Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie