Skocz do zawartości

cyfrowa identyfikacja metali, proxima!


dmn1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Koledzy za waszą radą i przeczytaniu tysięcy postów;) doszedłem do wniosku że zakupię proxime. Tak się stało jestem jej posiadaczem od miesiąca. Rzecz w tym ze po lekturze od producenta tematach na forum ustawienia proximy" ustawienia proximy lasy" etc wciąż mam problem z odczytaniem wartości. po 1 primo;p np. dynamik dyskryminacja 0 czułość 30. gdy szukam i coś znajdzie to cyfrowe wskazanie wariuje np. -70 zmienia sie kolejno +70 +30 + 48 + 62 - 77 etc kopie i np. gwóźdź. dlaczego jak daje dyskryminacje 0 to pokazuje mi i piszczy na -? 2 sprawa S+D wchodzę w pole lub las i piszy co jakis czas i nie pokazuje wartości na wyświetlaczu zmieniam czułość jest ok ale piszczy np. w starej piwnicy i nie pokazuje jaki metal kopać? po 3 primo ultimo;p czy wam np. gdy najedziecie na puszke po piwie też skacze cyfrowa wartość odczytu? np. +45 +55 +59 + 43 etc.... i jeszcze jedno skąd wiem ze np. trafiłem hełm lub coś wiekszego np. na S+D? co wam pokazywał?? warto kopać przy sygnale bez identyfikacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starajcie się zawsze wypośrodkować sygnał fanta pinpointem i wtedy krótkimi ruchami w boki słuchać dzwięku i obserwować wyświetlacz.

Dyskryma na -90


Zawsze gdy fant leży przed a nie pod cewką tworzy się przekłamanie dyskryminacji,
również zakręcone okrągłe przedmioty zawszę dadzą sygnał kolorku i trzeba się z tym oswoić niestety,

Miesiąc to za krótko aby poznać Proximę!


pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dzięki za rady, poprostu czas zrobi swoje;)
a co do ustawienia to mam zrobione ze poniżej" określonej dyskryminacji pokazuje tylko na wyświetlaczu bez dzwięku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie