Skocz do zawartości

Whites prizm III vs. Teknetics delta 4000


toska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie który lepszy na kolorową drobnice bardziej funkcjonalny w użytkowaniu oraz jak wygląda sprawa z zasięgami w gruncie.Proszę o opinie osób które miały lub mają któryś z wymienionych sprzętów.Cena tych wykrywaczy jest podobna a więc różnica w cenie nie może stanowić podstawy do wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
ja smigalem a prizmem 3 sprzecik na kolorowa drobnice wart polecenia,wyciagalem nim monetki guziorki pare blaszek,odznaczonka,nie mierzylem z ilu centymetrow to wylazilo ale nie bylo wcale najgorzej.
gdyby nie trafila mi sie okazja i nie kupilbym ciboli to dalej bym z nim smigal,teraz lezy w szafie a szkoda bo syn nie bardzo pali sie na wykopki a prizm to prosty i fajny sprzecik.



pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu kilku postów na paru innych forach zakupiłem prizma.Ale na temat pracy z nim i poszczególnych ustawień jest bardzo mało info a więc proszę bardziej doświadczonych kolegów o podzielnie się ze mną swoja wiedzą z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj
dobry wybor,jak pisze seeker prizm to prosty wykrywacz,ja smigalem na sensitive jedna kreska przed max,a na wyswietlaczu wycinalem tylko stal (gwozdzie)jak wycialem foil to male sreberka dawaly niepewny sygnal,wiec lepiej tego nie wycinac,takie jest moje zdanie.na tych ustawieniach wykrywacz byl stabilny.
no to wykrywka w dlon i na wykopki.powodzenia.


pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego eeddii80 a jak wygląda sprawa maskowania kolorków przez przedmioty ze stali bo w moim poprzednim sprzęcie było to dużym problemem jako że śmigam często po ternie gdzie były kuźnie i małych żelaznych i stalowych pierdółek masa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak na wlasnym przykladzie,kiedys z kumplem wpadlismy na jakies rumowisko smieci stalowych masa,kolezka z garetem ace 300 po paru minutach dal sobie spokoj,a moj prizm wyciagnal jakies fenisie.moze nie jest to takie super maskowanie jak w innych wyzszych modelach,ale mysle prizmem cos tam wyciagniesz.z biegiem czasu poznasz i osluchasz sie ze sprzetem i z kazda wyprawa bedzie lepiej.

darz dol

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego eeddii80 u mnie monetki które najczęściej można znaleźć to boratynki wszystkie roczniki i ich falsy krajcary 1774-1859 kopiejki 1899-1913 grosze polskie srebrne 1840 szelągi oświęcimsko-zatorskie grosze i złotówki międzywojnia +monety okupacji z wroną i tu moja prośba o podpowiedź na jakich pozycjach są sygnalizowane monety przeze mnie wymienione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co troche ci zazdroszcze u mnie takich fajnych monetek to jak na lekarstwo,boratynke to kopnalem jedna i to wszystko nie ten region jestem z gdyni a tu troche inne moniaki wychodza,wiec w tej sprawie ci nie pomoge,musisz sam zrobic testy ot i wszystko. powodzenia


pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
co do kupna cewki to dobry pomysl,smigasz w trudnym terenie wiec o awarie nie trudno, ja mam prizma z pelna cewka 8 cali i nie mam oslony,bo smigam glownie po polach.

ps czyzby ORP WARSZAWA

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz może gdzie można nabyć osłonę do tej cewki bo na stronie Vikinga nie nalazłem a służyłem na dużych kutrach rakietowych uzbrojonych w rakiety p-20u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na Whites'a a łażę z rutusem first + fanty militarne (hełmy bagnet duże łuski itp.itd.)wyciągam od tubylców dlatego zmieniam sprzęt typowo na mały kolor a z wczoraj mam 2 ładne plomby pocztowo -celne z orłem w koronie i kilka guzików carskich oraz trochę żydowsczyzny" +I wojenne łuski.Mieszkam w Biłgoraju na Lubelszczyźnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie