Skocz do zawartości

Wykrywacz na początek


dj666devil

Rekomendowane odpowiedzi

O ukryli dwie dobrze znane nam literki, to cudo tak na prawde nazywa sie MD SX-3300 :)
Oczywiscie ze znakomicie by sie nadawalo gdyby wszystko lezalo tak jak na ich zdjeciach czyli na wierzchu :)
Madry jestes, ze sie spytales i nawet sie nie zblizaj w przyszlosci do takich wynalazkow, szkoda pieniadze w bloto wyrzucac.Najgorszy chinski chlam.
Najtanszy sensowny to Garrett ACE 150, a jesli dasz rade to sensowniej bedzie celowac w ACE 250.
Reszte sobie doczytasz w licznych tu tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jaki sprzet byscie proponowali powiedzmy dla poczatkującego?? tylko interesuje mnie militarka nie drobnica bo do tego mam juz sprzecik. i dobrze by było zeby nie był to sprzęt trudny do rozszyfrowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nam jest najlatwiej skorzystac, a jeszcze latwiej udawac ze nie widzimy pytan.
Takie watki beda sie pojawiac dotad az kazdy nowy bedzie na pamiec wiedzial gdzie ich szukac. Sadze ze nie nastapi to nigdy wiec po prostu trzeba miec wiecej cierpliwosci do nowych. Zreszta prawie wszystko juz bylo wiec praktycznie wogole nie ma o czym gadac i mozna forum zamknac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak na początek poczytać książki, postudiować stare mapy... a nie google-->forum militarne-->odkrywca.pl--> jaki wykrywacz do...
Przepraszam wszystkich dotknietych moją wypowiedzią, ale w/g mnie najpierw troszke teorii, a dopiero później praktyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie