Skocz do zawartości

Co zamiast Minelab Sovereign XS-2a PRO


viwaldi

Rekomendowane odpowiedzi

hi
pytanie jak w tytule: Co zamiast Minelab Sovereign XS-2a PRO?
dleczego nie Minelab Sovereign XS-2a PRO? bo przede wszystkim dla mnie za ciezki. znowu odezwaly sie stare sprawy z kregoslupem i albo sprawie sobie cos zdecydowanie lzejszego albo bede musial zrezygnowac z wykrywkowania.
generalnie potrzebuje wykrywki na kolorek, z identyfikacja tonowa i wizualna na wyswietlaczu. zasilanie najchetniej paluszki AA (mam i ladowarke i sporo aku).
chetnie wyslucham wszelkich propozycji... ale od razu mozemy sobie darowac kanarki itp.

pozdr
viwaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jeśli chodzi o niewielką masę to zdecydowany prym w tej materii wiedzie firma Fisher. Jako wykrywacz rezerwowy mam F4 i cenię sobie jego wagę i parametry. Czasami mam też okazję chodzić z F70, który również jest bardzo lekki, ale już nieco bardziej skomplikowany niż F4. Niestety detektory Fisher produkowane są przez Bounty Hunter'a co ma swoje odzwierciedlenie w jakości wykonania.
Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez cos takiego wyszlo. zastanawiam sie tez nad xlt i x70.

a jak wygladala by odpowiedz na takie pytanie ale przy zaznaczeniu ze ma byc klasa budzetowa? przed operacja wolalbym nie wydawac wiekszej kasy na cos co byc moze bedzie przez jakis czas sie kurzyc w kacie.
proxime i cibolke znam osobiscie. proxima troche ciezkawa, cibolka bez identyfikacji oprocz krecenia dyskryminacja (sluchawek nie lubie a bez nich slabo slychac roznice w dzwiekach). a moze wlasnie ktorys z fisherow F czy jakis prizm?

pozdr
viwaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie