Skocz do zawartości

szukam ludzi z włoszczowy


lex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...
może źle się wyraziłem -przepraszam
Czy ktoś zainteresowany mieszkający we Włoszczowie lub w okolicach Włoszczowy zamierza uczestniczyć w poszukiwaniach sztandaru w Lelowie 24, 25 lipca 2010 .
teraz myślę że wszyscy zrozumieli moje pytanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Witam kolejnego fascynata z okolic Rzeszowa , dołaczył do nas kolejny członek który zaczyna swą przygodę z wykrywką .Dojrzewał lata i w końcu dojrzał.Pomożemy ??????
Pomożemy !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,witam
Pozdrowienia z Rzeszowa
wkońcu znalazła się chwila żeby usiąść przy kompie :)

pierwsze fanty wyciągnięte :)
niestety to nie to co by wynikało z naszej rozmowy (lex)
mimo wszystko adrenalinka skoczyła :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunaj nie szukałem jeszcze bo czas u mnie napięty jak barania torba . Odłożę to na niedzielę bo wtedy jestem bardziej czasowy .Grudzień jest popierdzielonym miesiącem w naszej branży i po robocie nie zawsze mam chęć ślęczeć przed monitorem ( wystarczy mi w firmie ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex do włoszczowy mam 40km, a w czechach też bywam.zresztą odwiedzamy się dość często z kolegami z czech. teraz mrozem powiało i śniegiem posypało - trzeba to odczekać.koledzy z niemiec i belgi też piszczą że śnieg itd.myślę że zima nie potrwa zbyt długo i wtedy będzie można ruszyć w teren.jak coś to daj znać na e-mail.może zorganizujemy jakieś spotkanie przed sezonowe w lesznie lub... okolicy. mieszkam w gostyniu. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie