Jump to content

Paczka za pobraniem z alledro-czy...


Recommended Posts

możesz otworzyc przy listonoszu,jak sie nie zgadza to odmawiasz przyjęcia i zapłaty i wraca do nadawcy na jego koszt
(miałem tak ale z ciuchami,poprosiłem listonosza by poczekał,obejrzałem w jakim stanie jest towar(był gorszy niż na foto)więc zakleiłem spowrotem i powiedziałem że nie przyjmuje
ale to był listonosz znany od lat
nie wiem czy inny obcy by nie sapał:/
pozdro
Link to comment
Share on other sites

Jest taka opcja, ale wtedy wysyłka jest droższa. Pani na poczcie powinna doradzić jak się to nazywa, a polega na tym, że w obecności listonosza/pracownika poczty otwiera się paczkę i jeśli Ci się nie spodoba to nie musisz brać. Tylko nie możesz nic uszkodzić itd.
PS: Nie jestem pewien czy Poczta Polska czy kurierzy to oferują.
Link to comment
Share on other sites

Cześć. http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/transport/pobranie2.jpg

Tutaj wzór . Na dole nadawca powinien zaznaczyć : Sprawdzenie zawartości. Niech kolega napiszę do sprzedawcy żeby to zaznaczył i gitara. I listonosz będzie musiał udostępnić taką opcję . Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

http://www.poczta-polska.pl/media_message.php?id=420

proponuje jeszcze:
W momencie, gdy zamawiamy towar w Internecie i kontaktujemy się ze sprzedawcą, musimy zastrzec, by towar przysłał nam za pobraniem i dodatkowo zamówił usługę sprawdzenie zawartości paczki przez odbiorcę. Wtedy sprzedający, który wysyła towar, musi wypełnić specjalny druk, w którym pisze, jaka jest zawartość przesyłki. Jeden egzemplarz tego druku wkłada do środka paczii, drugi dołączony jest do dokumentów. Z kolei klient, który paczkę odbiera, może przy pocztowym okienku otworzyć ją i sprawdzić. Gdy wszystko jest w porządku, płaci całą należność. Jeśli nie - paczka wraca do nadawcy."
Link to comment
Share on other sites

Panooowie! bez przesady!!!
Ludzi uczciwych, jest znacznie więcej niż, nieuczciwych. Kupowałem akterie" słoneczne 4000PLN i doszły! teraz dostałem akku . za 1500PLN i też dotarły, obecnie, wylicytowałem" , pokrycie dachowe za 6000PLN, i meldują sąsiedzi, że dotarło.
A wszystko załatwiam, przez kompa i komórkę.
Temat, proponuję przenieść, do HP.
GW
Link to comment
Share on other sites

Mi też w tym temacie nic złego się nie przytrafiło. No może z jednym wyjątkiem, ale to po części przez moje lenistwo,dlatego że jak bym przed zakupem najpierw sprawdził ile sprzedawca ma negatywów " to bym sobie go darował. Ale np. w pewnej hurtowni pomp, były przypadki że w paczce zamiast pomp były butelki. W przypadku przesyłki kurierskiej, regulaminowo trzeba najpierw podpisać, a następnie jeżeli ktoś chce mieć pewność co do zawartości, w obecności kuriera otworzyć i sprawdzić. Jeżeli coś jest nie tak, od razu, na miejscu spisać protokół i nie przyjmować. Kurier ma obowiązek poświęcić na to z tego co pamiętam 10 - 15 min. Tak jest z przesyłkami kurierskimi, a jak z pocztowymi? Może podobnie.
Link to comment
Share on other sites

Ja mialem właśnie taka przygodę,że 1,5 roku tem zamówiłem kolumny estradowe elestra na glośnikach beyma.Wszystko by było by dobrze ale wczoraj przy przestawianiu kolumny usłyszalem ze cos tam sie tłucze w środku.Odkręcilem głośnik i patrze co jest.Niby nic bo sie odkręciła zwrotnica ale przykuły uwagę głośniki.Nie były to głośniki firmy beyma ale jakieś inne i zakleiona nazwa głośnika numerem seryjnym.Oddrapalem kawalek naklejki a tam nazwa głośnika niewiadomo jaka.Gwarancja byla tak napisana że jak zostana naruszone jakieś naklejki, napisy to gwarancji nie uznają.Dzwoniłem do firmy elestra że to nie takie głośniki to powiedzieli ze to zamienniki beymy.Tak więc mam drogie kolumny z głośnikami niewiadomo jakimi.Zostalem nabity w butelkę.Za kolumny dalem z przesyłką prawie 3 tyś zł.
Link to comment
Share on other sites

Ale nie rozumię co masz synek do powiedzenia w tej sprawiwe.
Co cię obchodzi jakie skarby i za ile je ktoś kupuje ?
Twoje pieniądze ? Nie ?
To co wstawiasz offtopy ?
Ty jak chcesz to ufaj,twoja sprawa.Inni chcą być ostrożni i to ich sprawa.
Nie doczytałeś tematu ?
Link to comment
Share on other sites

wojtek2508 nie rozumiem tylko jednego, jeśli kupujesz tak drogie głośniki to chyba musisz mieć super słuch aby usłyszeć różnicę a skoro dostałeś jakąś lipę, dziwne że przez 1,5 roku dźwięk Cię zadowalał. Chyba , że chodzi o aklejkę".. :)
pozdro
Link to comment
Share on other sites

drawen85 ,dzwięk jest dobry krystaliczny naturalny troszeczke dynamika slabsza ale zaplaciłem za głośniki firmy beyma i jakbym chciał sprzedać te kolumny ludzie patrzą na markę głośników.Jak zobaczą nieznane głośniki to nie bedą kota w worku kupować.Sklep elestra montował głośniki beyma i każdy o tym wie no moze na życzenie inne ale przewaznie beyma.To jest to samo jakbyś kupił mercedesa ale silnik dali Ci od fiata.A gwarancja tych kolumn tak jest napisana że przy kupnie nie możesz do tych kolumn zajrzeć no i ja nie zagłądałem aż do tej pory.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information