Jump to content

Teknetics Alpha 2000 vs Garrett Ace 250


krank

Recommended Posts

Nie miałem nigdy w ręku Teknetics ale kanarka owszem. Wydaje mi się że kanarek może być płytszy ale ma pin point a Alpha chyba nie. Teknetcis Alpha 2000 to odpowiednik Fishera f2 wiec jest pewnie podobny do tego sprzętu. ;) Chyba nikt nie ma Alphy na forum więc nie licz na dużo odpowiedzi. ;)
Link to comment
Share on other sites

opisy zasięgu które wystawia producent lub dealer nie są wiarygodne,a mi chodzi o opinie użytkowników tego sprzętu m.in. jaki jest mniej więcej zasięg na popularne moniaki ,czy się nie wzbudza nadmiernie itd.... jestem ciekaw czy jest solidny za tak niską cenę...
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=E5iw-GqdBHU

Tu masz gamme 6000 Podobno wykrywacze teknetics tej serii od Alphy po Omegę nie różnią się zasięgiem jedynie dodatkami itp. Ale to tylko spekulacje. Nawet producent pisze o podobnych zasięgach.
Link to comment
Share on other sites

witam. jestem właścicielem alfy od ok.6mies.Nie znam za dobrze innego sprzętu i o mojej alfie też dużo powiedziec nie mogę.To co wiem to napisze.Na prubach z monetą w piachu to ok.30cm. łuska 35cm.Takie wyniki miałem na suchym żwirze. W terenie znalazłem trochę kopiejek do 15cm.bo na takiej głębokości leżały.Zamek od mausera znalazłem na głebokości ok. 60-70 cm.Nie wiem czy wszystkie piszczałki tak mają ale po deszczu jak zachacze np. o gałoż lub trawe to też pika.cały czas nad nią pracuje. Jak ją lepiej rozpracuje to się odezwe.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Jak by ktoś chciał porównać jak dwa działają to proszę
http://www.laboutiquedufouilleur.com/medias/view/70/comparatif-garrett-ace-250-vs-teknetics-alpha-2000/

Wnioski... szybkość, identyfikacja, reakcja każdy sam sobie wyciągnie . W tym przedziale cenowym ok 700pln to Alpha będzie lepsza .
Link to comment
Share on other sites

Panowie, a z tych opcji, którą byście wybrali dla początkującego?
garrett ace 250, f2, smętek, alpha2000.
Mój budżet jest ciągle tajemnicą, ale powyżej 800 zł muszę uzbierać.Zależy mi na militarce, monetach.
Liczę na Waszą pomoc w ujawnieniu wad i zalet wyżej wymienionych wykrywek i w dalszym ciągu wybrania tej najlepszej.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
Link to comment
Share on other sites

Jestem użytkownikiem F2 i zdecydowanie polecam.
Z ww wykrywaczy moim zdaniem najlepszy,choćby ze względu na bardzo dobre id numeryczne,z testów na forach jest kilka cm głębszy od ace250,niewiem jak z alfą.
Jeżeli chodzi o HS-3 to zupełnie inny wykrywacz,przeznaczony do głębokiej militarki,choć można szukać kolorku w dynamiku na mniejszych cewkach,to jednak nie jest to wykrywacz na drobny kolor.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information