Skocz do zawartości

Kołysanka" Juliusza Machulskiego


danieloff

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam z pełną odpowiedzialnościa najnowszą komedię Machulskiego - Kołysanka", przednio się wczoraj ubawiłem w kinie, reżyser nie traci dobrej formy, film naprawdę zabawny i w świetnym klimacie, w przeciwieństwie do większości ostatnio produkowanych filmogniotów dla idiotów". Z drobnych smaczków" - senior wampirzego rodu dziadek Makarewicz ma przy portkach jugosławiańską klamrę z gwiazdą, a wodę czerpie... To już sami zobaczcie:-) Zapewniam, że mazusrcy Polnische Wampiren Was nie zawiodą:-) Aha - no i znakomita muzyka Michała Lorenca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem i nie chcę widzieć. Wystarczy mi ta stylizacja na rodzinę Adamsów ze zwiastunów. Jak widac Polacy gęsi i nawet wyglad wampira muszą zerżnąć od Wielkiego Brata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał, widocznie mam denny gust:-) Np. zupełnie nie śmieszyły mnie Testosteron" ani Lejdis"... Mimo wszystko zobaczcie, naprawde film nie jest zły i pomimo stylizacji na Adamsów" jest bardzo polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się wybiorę, zachęcił mnie ostatnio w jakimś wywiadzie Więckiewicz,odpowiedział na pytanie dziennikarza czy to film o wampirach... nieee, to zwykła polska rodzina tylko trochę krew piją..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie