Skocz do zawartości

Marcin Ciszewski - Major


ar35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Właśnie wpadła mi w ręce książka Marcina Ciszewskiego - Major. Jest to kontynuacja serii www.1939.com.pl i www.1944.waw.pl. Akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami z poprzednich książek . Głównymi bohaterami są tutaj GROM-owcy , którzy biorą czynny udział w kluczowych wydarzeniach AK. Czyta się ją tak jak poprzednie jednym tchem. Niedawno zacząłem czytać a już ponad setka stron za mną... A gdy kończyłem czytać 1944.waw.pl , myślałem że to juz koniec przygód" por.Wojtyńskiego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po knidze:) Naprawdę wciągająca , zacząłem w niedziele wieczorkiem i gdyby nie to ze trzeba było się kimnąc przed pracą to bym skończył wcześniej , a tak musiałem kończyć wczoraj po pracy. Jak się zacznie to ciężko się oderwać. Ten kto przeczytał wcześniejsze książki wg.mnie nie będzie zawiedziony . Wartka akcja, trzymająca czytelnika cały czas w napięciu, rozgrywająca się równocześnie na kilku płaszczyznach , postacie fikcyjne biegające z Berylami , czterolufowy karabin maszynowy z MI 24 zamontowany na ciężarówce czy działko 30 mm z Rosomaka w starciach z gieringami" , i to wszystko bardzo umiejętnie wplecione w prawdziwe wydarzenia historyczne naprawdę sprawiają że książka jest godna uwagi.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie warto , jest to literatura z cyklu lekka , łatwa i przyjemna z niezłą akcją , i jeśli ktoś lubi to znajdzie i wątek miłosny... A poza tym to tylko 30 złych , wiec człowiek może sobie odmówić czasami 1G na wesoło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 32 zyle to w zasadzie 1G i Zygmunt w butelce(butelka na wymianę zawsze się znajdzie) :D
Ale nie pomyślałem , mogłem kopsnąc Ci swoją , a twoje 32 złe można było by puścić z dymem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiem na ten temat.Ja od tygodnia męczę Polskiego oficera" Alana Fursta i jestem dopiero na 205 stronie. Chociaż inna sprawa , że nie wciąga tak ja Ciszewski i troche za dużo tu wątków , że się zastanawiam po kiegoo grzyba on to napisał.Odnoszę trochę wrażenie że to takie lanie wody jak na wypracowaniu szkolnym. A skończyć muszę , bo może coś się wreszcie ruszy:)

A u Ciszewskiego czy skur... zapłacą?? Używiom - uwidiom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie