Jump to content
  • 0

Co to za pas??

maniak007

Question

20 answers to this question

Recommended Posts

Witam maniak007. Czym Cię tak zdenerwowałem? Twoje rady biorę sobie do serca i za moment idę się zajmować swoimi sprawami. Jeżeli już pytasz, co mi nie pasuje (i słusznie, rzecz idzie o pas to powinno wszystko pasować"), to chyba tylko to, że ktoś wystawia na jednym z portali aukcyjnych przedmiot, przypisując go do konkretnej kategorii i przed końcem aukcji pyta na forum co wystawił. Prawdopodobnie większość populacji uczyniłaby odwrotnie (tj. najpierw zapytała). Mógłbyś załamać kogoś, kto nabywa od Ciebie pas naiwnie sądząc, że jest powojenny, jako że wystawiony jako po 1945", a tu się okazuje, że nosił go np. jakiś oficer Luftwaffe.
Odpowiem również na Twoje pytanie, czy klamry groszkowe" były produkowane po wojnie. Były.
Może poprosisz osobę, która wygrała Twoją aukcję, żeby po otrzymaniu pasa przesłała Ci zdjęcie, które chciał zobaczyć kol. Luftlander? Oprócz szwów dobrze by było widzieć rewers klamry.
Pozdrawiam.

Wystawiony na pewnym portalu" w kategorii po 1945". Jeszcze niecałe 2 godziny. Co znaczy, że ie dysponujesz już aparatem" - wystawiłeś ten pas i nie wiesz co, czy nie wiesz, czy go brać (bo może II-wojenny), a nie poprosiłeś o dodatkowe fotki?

Nie rozumie takich ludzi. Nic nie napisze co może się komuś przydać i to nie tylko mnie bo wszyscy wynoszą coś z tego forum tylko wypisuje bzdety. Co Cie to gościu obchodzi? Zajmij się lepiej swoimi sprawami jak nie masz nic mądrego do napisania!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information