Skocz do zawartości
  • 0

Co to za pas??


maniak007

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam maniak007. Czym Cię tak zdenerwowałem? Twoje rady biorę sobie do serca i za moment idę się zajmować swoimi sprawami. Jeżeli już pytasz, co mi nie pasuje (i słusznie, rzecz idzie o pas to powinno wszystko pasować"), to chyba tylko to, że ktoś wystawia na jednym z portali aukcyjnych przedmiot, przypisując go do konkretnej kategorii i przed końcem aukcji pyta na forum co wystawił. Prawdopodobnie większość populacji uczyniłaby odwrotnie (tj. najpierw zapytała). Mógłbyś załamać kogoś, kto nabywa od Ciebie pas naiwnie sądząc, że jest powojenny, jako że wystawiony jako po 1945", a tu się okazuje, że nosił go np. jakiś oficer Luftwaffe.
Odpowiem również na Twoje pytanie, czy klamry groszkowe" były produkowane po wojnie. Były.
Może poprosisz osobę, która wygrała Twoją aukcję, żeby po otrzymaniu pasa przesłała Ci zdjęcie, które chciał zobaczyć kol. Luftlander? Oprócz szwów dobrze by było widzieć rewers klamry.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprosisz osobę, która wygrała Twoją aukcję, żeby po otrzymaniu pasa przesłała Ci zdjęcie, które chciał zobaczyć kol. Luftlander?"

Mocne ;-)
Po tym zdjęciu to ta klamra na groszkowaną nie wygląda, a na gładki niklowany mosiądz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiony na pewnym portalu" w kategorii po 1945". Jeszcze niecałe 2 godziny. Co znaczy, że ie dysponujesz już aparatem" - wystawiłeś ten pas i nie wiesz co, czy nie wiesz, czy go brać (bo może II-wojenny), a nie poprosiłeś o dodatkowe fotki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie takich ludzi. Nic nie napisze co może się komuś przydać i to nie tylko mnie bo wszyscy wynoszą coś z tego forum tylko wypisuje bzdety. Co Cie to gościu obchodzi? Zajmij się lepiej swoimi sprawami jak nie masz nic mądrego do napisania!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie