Skocz do zawartości

czy warto garet 2500


tytantx

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, taki sam zestaw (sprowadzony z US), tylko że nowy, z tymi samymi bajerami, poszedł za 2000zł (Allegro). Na tej aukcji jest wykrywacz ok. roczny, z jakimś tam" bliżej nie znanym przebiegiem. Osobiście dałbym sobie spokój i rozejrzał się za czymś w kraju. Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w UK S GT wysoko sobie cenią. Co do GTI 2500 sam chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę. Problem w tym, że nie ma wiarygodnych testów porównawczych robionych w tych samych warunkach. Tak jak by nikomu nie zależało na ich wynikach ani sprzedawcom ani producentom. Użytkownikom również chyba nie za bardzo bo jak ktoś chce się pozbyć wykrywki to nie będzie pisał o niej źle. Takie testy mogłyby pokazać, że Garret 250 nie ustępuje Fisherowi F5 a Proxima M Safari.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garret 2500 to dobry sprzęt. Pomimo że nie jest specjalnie głęboki(na dynamiku, statyka nie ogarnałem nawet po 2 latach:)) szybkość oraz umiejętność radzenia sobie na zaśmieconym polu powodują ze to skuteczny sprzęt. Minus jak dla mnie to to że jest ciut za ciężki. Do chuderlaków nie należe ale po 7, 8 godzinie omiatania zaczynał boleć łapka :) Cena nowego sprzetu także troche za wysoka. Porównywalna w tej samej klasie xterra 70 jest sporo tańsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja belba tyle ze z 12 cięzko szukac drobnicy, jest duzy problem z namierzaniem rzeczy wielkosci wlasnie monety juz po wykopaniu. Cekwa 9tka jest do tego idealna. O ramie sie nie wypowiadam bo nie widzialem w akcji, ponoć ten twobox to nie jest typowa rama, coś pomiędzy ;). Wiem że gti2500 ma super zasięgi na 12stce na statyku jesli chodzi o militarke, aczkolwiek sam nie testowalem tego zestawu gdyż bardziej kręci mnie drobnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gti 2500 na statyku na 12 stce to kosiara takze na drobnice.
Pieknie siega nawet drobniutkie przedmioty wlasnie na 12 calowej cewce.
Dobry operator potrafi siegnac boratynke z 25-30cm.
Tak jak napisali koledzy podstawa jest osluchanie sie ze sprzetem i kilkaset godzin dzialania w terenie.
Napewno nie jest to sprzet do sprintu z wykrywka. Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Moja opinia na temat GTI 2500 jest taka.
Podstawą jest praktyka w terenie ale bardzo dużo trzeba spędzić godzin w terenie osłuchać i nauczyć się rozróżniać kiedy oszukuje bo zdarza się to często na początku użytkowania.
Dobierać cewkę do potrzeb moneta mniejsza 9
Większe fanty duża 12.
Faktem jest że takie bajery jak głębokość często zawodzą więc wszystko to opanowanie słuchowe, wielkości sprawdzają się tylko przy monetach w połączeniu z odpowiednim tonem można z całą pewnością stwierdzić iż jest to co czego szukamy.
Wada to waga i zużycie się mocowań
No i na niskie temperatury nie nadaje się elektronika głupieje.
Miałem pewien problem z wzbudzaniem się ale rozwiązał sie samoistnie.
Ogólnie sprzęt dobry tylko cena trochę za wysoka jak na możliwości tego typu sprzętu.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze rob44 to prawda.
Moj gti na poczatku tez miewal focha i potrafil sie wzbudzac.
Pomogla wymiana baterii na inna marke.
Uwazam natomiast ze cewka 12 stka tez da sie ladnie zbierac monetki i drobny kolor.
Cena faktycznie moze jest dosc ostra natomiast mnie przekonala mozliwosc dokupienia twoboxa.
Duza zaleta jest to ze nawet w bardzo gestej i wysokiej trawie nie wzbudza sie, wrecz ja karczuje:)
Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam.
starałem się chodzić z 12 i muszę przyznać że mam gti już ponad 2 lata ale dalej nie kumam o co w nim chodzi. więc używa 9. jeśli któryś z kolegów ma jakieś dobre rady co do ustawień to chętnie ich wysłucham i zastosuję w praktyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie