Skocz do zawartości

Wyprawy w czasie-program TV


EAGLE11

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trafiłem na (chyba, bo jeszcze nie oglądałem) ciekawy program na BBC Knowledge. Nazywa się Wyprawy w czasie" wg.reklamy grupka ludzi szuka śladów historii" tzn.kopią w ciekawych miejscach, chcą sprawdzić czy w kilka dni(?) da się coś ciekawego znaleźć. Program realizowany jest chyba w Anglii, więc raczej nie mają problemów z archeo. Zapowiada się dosyć ciekawie...

Oglądał ktoś to może wcześniej?

Jest m.in dziś o 18:00 i 1:45.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak jak pisałem na BBC Knowledge dziś jest, w polskiej wersji językowej oczywiście. I to chyba nawet początek serii (nie pierwszy odcinek, ale jeszcze kilka powinno być). Zatem polecam go od siebie i dziękuje za info od starych wyjadaczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, dla miłośników historii Anglii, archeologii średniowiecznej i starożytnej. Oglądałem kiedyś wszystkie odcinki. Członkiem ekipy, a zarazem prowadzącym jest Tony Robinson, brytyjski aktor, pisarz i dziennikarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, nie minęło" leci w sobotę o 15.00 na TVP Info. Bardzo fajny program, który prowadzi historyk, dziennikarz Adam Sikorski. Program skierowany do młodych widzów, którzy chcą poszerzyć swoje historyczne zainteresowania. Prezentuje sensacyjne wydarzenia historyczne, najczęściej mało znane i kontrowersyjne.
Polecam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie