Jump to content
  • 0

butelka 0,75, szklana


fanatyk

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

Posted
po winie marki wino lub jak kto woli patykiem pisanym ;-))

a wiecie dlaczego tanie wino jest dobre???






bo jest dobre i tanie ;-))



a swoją drogą nigdy nie zapomnę smaku tego wina z ognisk na wakacjach na wsi... pieczona na ognisku słonina z cebulką i po takim jabolu na głowę... to były czasy :-))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information