fanatyk Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 witam.jak stara może być ta butelka?dzięki
fanatyk Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 możliwe, ale wolałbym mieć więcej pewności.czy ta sygnatura na spodzie komuś coś mówi?
szczurek_1979 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 po winie marki wino lub jak kto woli patykiem pisanym ;-))a wiecie dlaczego tanie wino jest dobre???bo jest dobre i tanie ;-))a swoją drogą nigdy nie zapomnę smaku tego wina z ognisk na wakacjach na wsi... pieczona na ognisku słonina z cebulką i po takim jabolu na głowę... to były czasy :-))
Question
fanatyk
witam.
jak stara może być ta butelka?
dzięki
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.