Jump to content

Klamry stalowe WH


blaszak

Recommended Posts

Posted
Witam wszystkich serdecznie!
Ostatnio zakupiłem kilaka klamerek stalowych WH i mam w związku z nimi pytanie do Was.
Klamry były moczone w ropie lub w czymś takim,dlatego też chyba zmieniły kolor na czarny???
Awersy klamer są w słabych stanach choć mam nadzieję że choć trochę uda mi się je doczyścić.
Natomiast z tyłu widać wszystko w miarę ładnie.
Mam do Was pytanie.
W jaki sposób je teraz zacząć czyścić??
Zastanawiam się nad kwasem szczawiowym lub elektrolizą.
Zobaczcie fotki i może coś podpowiecie.
Z góry dziękuję!
Robert
Posted
witaj!
elektroliza nie zniszczy bardziej???
Nawet teraz wyglądają dość ładnie od strony rewersu.
Nie pojawią się wżery itp?
Pozdrawiam!
Posted
A jak to będzie wyglądać po moczeniu w kwasie szczawiowym??
Jakieś sugestie??
Wiem że te klamerki to nie rewelacja ale chciałbym żeby jak najwięcej było widoczne.
Posted
Elektroliza pozostwi zdrowy metal. Częśi które składają się z samej rdzy znikną. Nie ma wyjści i trzeba się z tym pogodzić. Trawienie kwasem odradzam, jeszcze mniej zostanie.
Wojtek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information