Slajmi130 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Coś z zastawy stołowej może na pieprz i sól, nie widać drugiej strony
atlantic Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 według mnie solniczko-piprzniczka z kantyny. Daj może foto z góry
Weles Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 witam..mam podobną..tak jak koledzy pisali..zestaw przyprawowy..zdrow.. http://odkrywca.pl/solniczka-,658417.html
boryszielinski Posted December 15, 2009 Posted December 15, 2009 pieprzniczko-solniczka wojskowa. Z kantyny wojsk lądowych Heer Wehrmachtu. Wyprodukowana w śląskich zakładach Tiefenfurt (obecnie Parowa k./Bolesławca). Pozdro
Question
mardoor
co to jest ??
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.